Menu
Produkty

Gładź szpachlowa FINISH 160 g DRAGON

Gładź szpachlowa FINISH 160 g DRAGON
WodoodpornyNie
Waga (w kg)0.16
Zalecenia dotyczące stosowaniaW trakcie prowadzenia prac oraz po ich zakończeniu pomieszczenie należy wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu. Nie stosować gładzi w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą. Czas schnięcia zależy od temperatury i wilgotności powietrza. Nie zużyta, szczelnie zamknięta w oryginalnym opakowaniu gładź szpachlowa zachowuje przydatność do dalszego stosowania. Chronić przed mrozem.
KolorBiały
Narzędzia do nakładaniaSzpachelka, paca metalowa
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

Gładź szpachlowa finish 160 g Dragon to wysokiej jakości, wolnowiążąca, gotowa do użycia gładź szpachlowa akrylowa. Łatwa w nakładaniu i szlifowaniu, daje mocne, wytrzymałe powierzchnie. Zapewnia oddychanie ścian. Nie zamula papieru ściernego. Bardzo mała średnica ziaren gwarantuje wysoką gładkość wykończenia. Produkt przeznaczony do prac wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie. Służy do wygładzania nierówności na powierzchniach: betonowych, cementowo-wapiennych, gipsowo wapiennych. Zalecana do wykonywania tynku na gładko. Doskonała jako podkład pod farby emulsyjne, akrylowe, ftalowe. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Kolor - biała; Gęstość - 1,73 kg/L; Konsystencja - wysokolepka pasta; Czas schnięcia - 6 h (w zależności od temperatury i wilgotności powietrza); Wydajność - 1,5 m²/kg przy grubości warstwy 1mm.

Wodoodporny
Nie
Waga (w kg)
0.16
Zalecenia dotyczące stosowania
W trakcie prowadzenia prac oraz po ich zakończeniu pomieszczenie należy wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu. Nie stosować gładzi w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą. Czas schnięcia zależy od temperatury i wilgotności powietrza. Nie zużyta, szczelnie zamknięta w oryginalnym opakowaniu gładź szpachlowa zachowuje przydatność do dalszego stosowania. Chronić przed mrozem.
Kolor
Biały
Narzędzia do nakładania
Szpachelka, paca metalowa
8,95 zł/ szt.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Inne z serii

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.