Menu
Produkty

Plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich Admix 1 litr

Plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich Admix 1 litr
Typ produktuPlastyfikator
Waga (w kg)1
PrzeznaczenieDo każdego rodzaju pomieszczeń
Warunki użytkowaniaADMIX Liquid powinien być dozowany równocześnie z wodą zarobową. Zaleca się dozowanie w ilości od 0,3% do 0,4% w stosunku do wagi cementu ( tj. ok. 75 - 100ml na 25kg cementu ). Dokładnie wymieszać.
Marka produktuJURGA
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

Admix Liquid gotowa do użycia, płynna domieszka uplastyczniająca i napowietrzająca zaprawy murarskie i tynkarskie. Poprawia urabialność zapraw, co ułatwia nakładanie i formowanie jej na murach i ścianach. Plastyfikator zwiększa jednorodność, kleistość i przyczepność gotowej zaprawy do podłoża. Nie spływa z powierzchni. Ogranicza powstawianie wykwitów na tynkowanych i wymurowanych elementach. Redukuje użycie wody zarobowej. Napowietrza zaprawy, zwiększa ich objętość oraz odporność gotowego wyrobu na niskie temperatury. Mieszanka z dodatkiem Admix Liquid nie osiada pod ciężarem cegieł lub bloczków. Domieszkę można stosować z wszystkimi cementami normowymi. Admix Liquid charakteryzuje się wysoką wydajnością, obniża koszty. Jest to domieszka bezchlorkowa, nie powoduje korozji elementów metalowych.

Typ produktu
Plastyfikator
Waga (w kg)
1
Przeznaczenie
Do każdego rodzaju pomieszczeń
Warunki użytkowania
ADMIX Liquid powinien być dozowany równocześnie z wodą zarobową. Zaleca się dozowanie w ilości od 0,3% do 0,4% w stosunku do wagi cementu ( tj. ok. 75 - 100ml na 25kg cementu ). Dokładnie wymieszać.
Marka produktu
JURGA
9,54 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.