Menu
Produkty

Plastyfikator do betonu Betonmix 1 litr Jurga

Plastyfikator do betonu Betonmix 1 litr Jurga
Typ produktuPlastyfikator
Waga (w kg)1
PrzeznaczeniePodłoga, fundament i ogrodzenie
Warunki użytkowaniaBETONMIX powinien być dozowany równocześnie z wodą zarobową. Przed użyciem wstrząsnąć. Zaleca się dozowanie w ilości od 0,5% do 1% w stosunku do wagi cementu ( sugerowane 0,75% czyli ok. 190ml na 25 kg cementu ). Dokładnie wymieszać.
Marka produktuJURGA
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Betomix jest to gotowa do użycia płynna domieszka, która uplastycznia i ogranicza użycie wody zarobowej. Poprawia urabialność mieszanki betonowej, którą się lepiej pompuje, podaje i zaciera. Ułatwia dokładne połączenie żwiru i cementu, dlatego mieszanka betonowa jest lepiej zagęszczona i jednorodna. Podnosi to wytrzymałość betonu, redukuje skurcz, osiadanie i pękanie. Zwiększona jest szczelność elementu oraz jego odporność na działanie mrozu i soli odladzających. Domieszka bezchlorkowa nie powoduje korozji stali w mieszance betonowej. Preparat przeznaczony jest głównie do produkcji wyrobów betonowych typu: posadzki, płyty, krawężniki, nadproża, kostka, kręgi, płoty betonowe, stropy, ściany i ławy fundamentowe itp. Betonmix jest odpowiedni do wylewek pod ogrzewanie podłogowe, wylewek na tarasach i balkonach.

Typ produktu
Plastyfikator
Waga (w kg)
1
Przeznaczenie
Podłoga, fundament i ogrodzenie
Warunki użytkowania
BETONMIX powinien być dozowany równocześnie z wodą zarobową. Przed użyciem wstrząsnąć. Zaleca się dozowanie w ilości od 0,5% do 1% w stosunku do wagi cementu ( sugerowane 0,75% czyli ok. 190ml na 25 kg cementu ). Dokładnie wymieszać.
Marka produktu
JURGA
11,99 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Wybierz inną pojemność opakowania

1111,99 zł / szt.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.