Menu
Produkty

Łącznik do pralki i suszarki KFAD 02 W Kernau

Łącznik do pralki i suszarki KFAD 02 W Kernau
Łącznik do pralki i suszarki KFAD 02 W Kernau
Łącznik do pralki i suszarki KFAD 02 W Kernau
Zastosowanie produktuDedykowany model: Pralka Kernau, Suszarka Kernau (model: KFD 7502, KFD 8503, KFD 9603). Minimalna głębokość suszarki: 53 cm. Minimalna głębokość pralki: 61 cm.
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Grubość (w mm)53
Szerokość (w mm)1
Waga (w kg)1
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

Łącznik do pralki i suszarki pomoże uzyskać znacznie więcej przestrzeni w domu. Dzięki jakościowym materiałom, z których został wykonany, gwarantuje stabilizację urządzeń. Nawet podczas wirowania na pełnych obrotach. Mimo swojego niepozornego wyglądu cechuje się wytrzymałością i bez problemu utrzyma suszarkę zapełnioną mokrym praniem. Pionowe ustawienie pralki i suszarki pozwala na dużo lepsze zagospodarowanie domowej przestrzeni. Zwłaszcza gdy masz jej niewiele. Ustawiając suszarkę na pralce zyskasz około 120 cm2, które możesz przeznaczyć, na przykład, na dodatkowe miejsce do przechowywania. Niezależnie od tego, czy to w łazience, czy w pralni, dodatkowa wolna przestrzeń pozwoli Ci też na swobodniejsze poruszanie się. Łącznik KFAD 02 W jest przeznaczony do większości modeli pralek i suszarek Kernau. Bez problemu ustabilizuje nawet suszarkę o 9-kilogramowym załadunku. Stworzony w oparciu o materiały dobrej jakości i wytrzymałą konstrukcję, gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia stabilność także podczas wirowania na najwyższych obrotach z pełnym załadunkiem.

Zastosowanie produktu
Dedykowany model: Pralka Kernau, Suszarka Kernau (model: KFD 7502, KFD 8503, KFD 9603). Minimalna głębokość suszarki: 53 cm. Minimalna głębokość pralki: 61 cm.
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne
Grubość (w mm)
53
Szerokość (w mm)
1
Waga (w kg)
1
159 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.