Sprawdź

Możesz sobie pozwolić na jednorazowy wydatek
czy preferujesz płatność ratalną?

 

Wybierz sposób zapłaty

Płać w ratach lub jednorazowo

Wybór sposobu płatności to jedna z ostatnich ważnych decyzji, które musisz podjąć w trakcie tworzenie nowej kuchni. Przeanalizuj swoją sytuacje finansową i zastanów się, która opcja będzie dla Ciebie bardziej opłacalna. Raty uchronią Cię przed dużym jednorazowym wydatkiem, a zapłata całości to najszybszy sposób na spłatę kuchni. Wybierz optymalne rozwiązanie.

 

Raty w Leroy Merlin

To bardzo dobre rozwiązanie, które pozwoli Ci na komfortowe spłacanie kredytu w ratach. Gwarantujemy, że formalności będą minimalne, a cały proces oceny wniosku przez bank przebiegnie błyskawicznie. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zapłacić za kuchnię jednorazowo, zdecyduj się na wygodne raty.

Dowiedz się więcej

Płatność gotówką lub kartą

Chcemy, aby Twoje zakupy w Leroy Merlin były maksymalnie wygodne. Możesz za nie zapłacić w wybrany sposób - gotówką lub przelewem. Zapłać za kuchnię swoich marzeń jednorazowo i nie myśl więcej o wydatkach. Albo zacznij myśleć o odświeżeniu kolejnego pomieszczenia.

 

Nowa kuchnia w 7 dni. Od projektu po dostawę

Pomiar

Wykonaj go samodzielnie przy pomocy instrukcji dostepnej na naszej stronie. Możesz także skorzystać z usługi pomiaru dostępnej w Twoim sklepie Leroy Merlin.

Projekt

Wejdź na stronę Leroy Merlin Planera 3D i zaprojektuj kuchnię swoich marzeń. Możesz również skorzystać z usług projektowania w Twoim sklepie Leroy Merlin. Nasi projektanci stworzą dla Ciebie nową kuchnię dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zamówienie
i dostawa

Złóż zamówienie online lub w Twoim sklepie na produkty wykorzystane w projekcie. Na Twoje życzenie dostarczymy i wniesiemy Ci kuchnię pod wskazany adres.