Sprawdź

Na którym etapie jesteś?

3. krok Realizacja zamówienia

Zamów produkty

Skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza aplikacja

Samodzielne projektowanie to świetna zabawa, ale zamawianie produktów na pierwszy rzut oka może się wydawać skomplikowane. Na szczęście aplikacja Leroy Merlin Planer sprawia, że i ten etap jest banalnie prosty. Jeśli zaprojektujesz kuchnię z jej pomocą, po zakończonej pracy otrzymasz gotową listę produktów i będziesz mieć możliwość zamówienia ich online. Tak, to takie proste!

Sprawdź swój projekt w planerze Leroy Merlin
Upewnij się, że możesz już złożyć zamówienie
Masz gotową przestrzeń?

Jeśli Twoje pomieszczenie kuchenne wciąż nie jest gotowe do montażu mebli i sprzętu, wstrzymaj się z zamówieniem. Lepszym rozwiązaniem będzie przygotowanie wszystkiego na 100% i ponowne sprawdzenie projektu. Gdy upewnisz się, że przestrzeń jest odpowiednio przygotowana, przejdź do zamawiania.

Przeglądaj płytki ceramiczne
Masz finalną listę produktów?

Czy na pewno nic Ci nie umknęło? Zabudowa i wyposażenie kuchni składa się z wielu elementów, więc łatwo coś przegapić. Zdarza się nawet najlepszym! Dlatego przeanalizuj na spokojnie każdy element zamówienia i pomyśl jeszcze raz o tym co musi się znaleźć w Twojej kuchni. Masz już wszystko? Świetnie! Możesz zamawiać.

Przeglądaj produkty kuchenne
Masz wybrane dekoracje?

Podczas projektowania kuchni łatwo skupić się na meblach i sprzęcie. A przecież elementy dekoracyjne także są istotne! To one będą odpowiedzialne za charakter Twojej kuchni, więc poświęć im dostatecznie dużo uwagi. Najlepiej zamów je razem z głównymi elementami wyposażenia – zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ wszystko zostanie przetransportowane w ramach jednej dostawy.

Przegladaj dekoracje
Masz listę sprzętów kuchennych?

Czasem można zapomnieć nawet o najważniejszych rzeczach. Widzieliśmy już osoby, które tak skupiły się na meblach i płytkach, że kompletnie zapomniały o wyborze kuchenki! Sprawdź, czy na Twojej liście nie brakuje żadnego sprzętu. A może warto jeszcze coś do niej dorzucić? Zastanów się dobrze, aby zamówić wszystko to, czego potrzebujesz.

Przeglądaj sprzęty kuchenne pod zabudowę