Na którym etapie jesteś?

3. krok Realizacja zamówienia

Zamów produkty

Posłuż się listą wygenerowaną przez naszą aplikację

Samodzielne projektowanie to świetna zabawa, ale zamawianie produktów na pierwszy rzut oka może się wydawać skomplikowane. Na szczęście aplikacja Leroy Merlin Planer sprawia, że i ten etap jest banalnie prosty. Jeśli zaprojektujesz kuchnię z jej pomocą, po zakończonej pracy otrzymasz gotową listę produktów i będziesz mieć możliwość zamówienia ich online. Tak, to takie proste!

Upewnij się, że możesz już złożyć zamówienie
Masz gotową przestrzeń?

Jeśli Twoje pomieszczenie kuchenne wciąż nie jest gotowe do montażu mebli i sprzętu, wstrzymaj się z zamówieniem. Lepszym rozwiązaniem będzie przygotowanie wszystkiego na 100% i ponowne sprawdzenie projektu. Gdy upewnisz się, że przestrzeń jest odpowiednio przygotowana, przejdź do zamawiania.

Przeglądaj płytki ceramiczne
Masz finalną listę produktów?

Czy na pewno nic Ci nie umknęło? Zabudowa i wyposażenie kuchni składa się z wielu elementów, więc łatwo coś przegapić. Zdarza się nawet najlepszym! Dlatego przeanalizuj na spokojnie każdy element zamówienia i pomyśl jeszcze raz o tym co musi się znaleźć w Twojej kuchni. Masz już wszystko? Świetnie! Możesz zamawiać.

Przeglądaj produkty kuchenne
Masz wybrane dekoracje?

Podczas projektowania kuchni łatwo skupić się na meblach i sprzęcie. A przecież elementy dekoracyjne także są istotne! To one będą odpowiedzialne za charakter Twojej kuchni, więc poświęć im dostatecznie dużo uwagi. Najlepiej zamów je razem z głównymi elementami wyposażenia – zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ wszystko zostanie przetransportowane w ramach jednej dostawy.

Przegladaj dekoracje
Masz listę sprzętów kuchennych?

Czasem można zapomnieć nawet o najważniejszych rzeczach. Widzieliśmy już osoby, które tak skupiły się na meblach i płytkach, że kompletnie zapomniały o wyborze kuchenki! Sprawdź, czy na Twojej liście nie brakuje żadnego sprzętu. A może warto jeszcze coś do niej dorzucić? Zastanów się dobrze, aby zamówić wszystko to, czego potrzebujesz.

Przeglądaj sprzęty kuchenne pod zabudowę
Masz już wszystko? Czas na kolejne kroki