Na którym etapie jesteś?

3. krok Realizacja zamówienia

Zatwierdź projekt

To ostatni krok przed złożeniem zamówienia

Jeśli wszystko zostało już przemyślane, zaprojektowane i wybrane, trzeba to zamówić. A może lepiej przeanalizować całość raz jeszcze? Nasi doradcy zrobią jedno i drugie, a do tego podpowiedzą, jakich korekt dokonać, by finalne zamówienie zawierało tylko to, czego naprawę potrzebujesz.

Zobacz dlaczego zakupy z doradcą to same korzyści
Przyjdź i zatwierdź swój projekt

Po samodzielnym zaprojektowaniu kuchni w aplikacji Leroy Merlin Planer, warto skonsultować swój projekt z doradcą. Korzystając ze swojego doświadczenia, zasugeruje on ewentualne korekty i podpowie, jak osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Zdaj się na ocenę profesjonalisty, aby mieć pewność, że zamówienie obejmie wszystkie potrzebne produkty.

Umów się na spotkanie
Przyjdź i zatwierdź projekt
wykonany z pomocą doradcy

Nawet jeśli projekt powstał przy udziale doradcy, dobrym rozwiązaniem będzie przeanalizowanie go w jego towarzystwie tuż przed złożeniem zamówienia. Niewykluczone, że nawet na tym etapie wyłapiecie wspólnie drobne nieścisłości lub przypomnicie sobie o czymś ważnym. Taka finalna analiza projektu na pewno nie zaszkodzi, a bardzo możliwe, że okaże się pomocna.

Kupuj tak, by oszczędzać czas

Doradca pomoże Ci w sprawnym złożeniu zamówienia, dzięki czemu na pewno zaoszczędzisz trochę cennego czasu. Pamiętaj, że nasi specjaliści codziennie składają zamówienia i są w tym naprawdę biegli. Zaufaj im i wykorzystaj zyskany czas na wyobrażanie sobie swojej nowej kuchni. Albo zacznij myśleć o remoncie kolejnego pomieszczenia – chętnie pomożemy!

Kupuj tak, by oszczędzać pieniądze

Jednym z obowiązków doradców jest optymalizowanie Twojego zamówienia. Jeśli zauważą w nim omyłkowe powtórzenia lub niepotrzebne pozycje, zasugerują korekty. Możliwe, że znajdą też tańsze odpowiedniki wybranych przez Ciebie przedmiotów. Postaw na ich doświadczenie i biegłość, a Twoje zamówienie będzie przemyślane i pozbawione zbędnych artykułów.

Masz już wszystko? Czas na kolejne kroki