Na którym etapie jesteś?

4. krok Montaż

Zamów montaż

Zdaj się na doświadczenie specjalistów Leroy Merlin

Samodzielny montaż to wyzwanie i spora inwestycja czasu. Co najmniej taki sam efekt osiągniesz, gdy zamówisz montaż w Leroy Merlin. Doświadczona ekipa montażystów sprawnie zrealizuje projekt i stworzy Twoją kuchnię marzeń. Przy takim rozwiązaniu oszczędzasz czas i nerwy, bo jednak montowanie kuchni wymaga wprawy. Nasi montażyści są w tym najlepsi!

Zobacz, jak zamówić montaż w Leroy Merlin krok po kroku
Znajdź najbliższy sklep

Zacznij od zlokalizowania sklepu, w którym zamówisz montaż. Jeśli wcześniej pomagaliśmy Ci już w przygotowywaniu projektu lub kupowaniu produktów, kontynuuj po prostu współpracę z naszymi doradcami. Ale jeśli montaż będzie pierwszym etapem, który zrealizujemy wspólnie, rzuć okiem na mapę naszych sklepów i wybierz ten najbliższy.

Znajdź sklep
Zapoznaj się z cennikiem

Wybranie opcji montażu z Leroy Merlin ma wiele zalet, ale ma też swoją cenę. Na szczęście nie jest ona wysoka, a w zamian za wydane pieniądze otrzymasz najwyżej jakości usługę. Do tego zaoszczędzisz sporo czasu. W efekcie okaże się, że korzyści znacznie przewyższają koszty. Dlatego nie wahaj się i wybierz montaż z Leroy Merlin.

Zobacz cennik
Omów projekt i wyceń montaż

Po zapoznaniu się z orientacyjnym cennikiem, przejdź do szczegółowej wyceny. Będzie ona oparta na projekcie, ponieważ każda kuchnia niesie za sobą innego rodzaju wyzwania. Musimy zapoznać się z Twoimi pomysłami i wycenić pracę naszych ekspertów. Przyjdź do sklepu i pokaż nam projekt – przeanalizujemy go wspólnie i stworzymy satysfakcjonującą Cię wycenę.

Umów spotkanie z projektantem
Ustal dogodny termin montażu

To ważna data, więc nie wybieraj jej pochopnie. Upewnij się, że będziesz w stanie przyjąć wtedy ekipę, a wcześniej będziesz mieć możliwość zrobienia niezbędnych przygotowań. Daj sobie pewien zapas czasu na sprzątanie i ostatnie poprawki remontowe, aby w razie czego móc wyrobić się ze wszystkim.

Masz już termin montażu? Pora na kolejne kroki!