Na którym etapie jesteś?

1. krok Inspiracja

Zobacz akcesoria w sklepie

Odpowiednie dodatki stworzą charakter Twojej kuchni

Gdy wszystkie najważniejsze meble i sprzęty są już wybrane, pora na finalne dopracowanie projektu. Dobrze dobrane akcesoria będą decydować o funkcjonalności kuchni i wpłyną na jej odbiór. Powinny wpasowywać się w stylistykę kuchni i podkreślać jej charakter. Ich wybór składa się z małych decyzji, które mają wielki wpływ na ostateczny wygląd Twojej kuchni.

Przyjdź do sklepu Leroy Melin i zapytaj doradcę do akcesoria
Jak dobierać akcesoria?

Postaraj się o taki dobór akcesoriów, aby razem tworzyły spójną całość i wpasowywały się w styl całej kuchni. Jeśli projekt jest nowoczesny, takie powinny być też elementy wyposażenia. W kuchniach rustykalnych sprawdzą się natomiast zupełnie inne produkty. Jeśli masz wątpliwości, poproś o pomoc naszego doradcę.

Jak akcesoria wpływają
na funkcjonalność przestrzeni?

W kuchni wszystko powinno być pod ręką, ale jednocześnie wszystko nie może się znajdować w jednym miejscu. Dlatego tak ważne jest przygotowanie odpowiednich przestrzeni na różne akcesoria i dopasowanie ich do konkretnych funkcji. Aby korzystanie z kuchni było czystą przyjemnością, akcesoria powinny się znaleźć we właściwych miejscach. Nasi doradcy znają je doskonale.

W czym pomoże Ci specjalista?

Wiemy jak powinny funkcjonować kuchenne przestrzenie i co powinno się w nich znaleźć. Doradca zaproponuje Ci rozwiązania, dzięki którym czynności wykonywane w kuchni będą wygodne i intuicyjne. Każdy przedmiot znajdzie się na właściwym miejscu, a do tego z pewnością unikniesz kupowania niepotrzebnych produktów.

Akcesoria a projekt

Na etapie projektowania należy zaplanować także sposób korzystania z przestrzeni i rozmieszczenie poszczególnych akcesoriów. Tylko w taki sposób stworzysz kuchnię, w której będzie dostęp do każdego potrzebnego narzędzia, nic niczego nie będzie zasłaniać i blokować, a przygotowywanie posiłków będzie proste i przyjemne. Zapytaj naszego doradcę, jak to wszystko zaplanować.

Zawsze możesz zainspirować się online