Na którym etapie jesteś?

2. krok Projekt

Umów się z projektantem

Postaw na wiedzę i doświadczenie profesjonalisty

Przestrzeń zaprojektowana przez eksperta jest idealnie funkcjonalna i w pełni odpowiada na potrzeby jej użytkowników. Nasi projektanci mają niezbędne doświadczenie i chętnie pomogą Ci podczas tworzenia nowej kuchni. Umów się na spotkanie w sklepie i zobacz, jak sprawnie można przekształcać marzenia w rzeczywistość.

Przed spotkaniem z projektantem zbierz wszystkie informacje
Mam zmierzoną przestrzeń

Wymiary pomieszczenia kuchennego są absolutnie niezbędne do rozpoczęcia projektowania. Upewnij się jeszcze raz, że wszystkie wymiary są właściwe. Pamiętaj o tym, że możesz skorzystać z usługi pomiaru w naszym sklepie. Doradca przyjedzie do Twojego mieszkania i zmierzy dokładnie pomieszczenie.

Jeszcze nie, umów się na pomiar
Wiem, co mi się podoba

Nie musisz mieć przy sobie listy konkretnych produktów, ale pomyśl wcześniej o tym, jakiego rodzaju kuchnie Ci się podobają. Projektant będzie potrzebował jak największej liczby informacji. Jeśli możesz, weź ze sobą do sklepu zdjęcia aranżacji, które wpadły Ci w oko. Każda inspiracja jest cenna i sprawi, że projektowanie przebiegnie sprawniej.

Przeglądaj inspiracje
Znam swoje potrzeby

Upewnij się, że wiesz, jakie funkcje powinna spełniać Twoja nowa kuchnia. Aby to wiedzieć, musisz znać swoje potrzeby. Dobrze o nich dokładnie pomyśleć przed pierwszym spotkaniem z doradcą, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić wiele czasu. Na podstawie Twoich preferencji doradca lepiej zaprojektuje Twoja kuchnię, a efekt na pewno Cię zadowoli.

Samodzielny projekt
Chcę się umówić na spotkanie

Ostatnim krokiem w tej fazie jest zaplanowanie spotkania. Wybierz dogodny termin i upewnij się, że w razie czego będziesz w stanie poświęcić trochę więcej czasu. Zaprojektowanie całej kuchni wymaga czasu. Dlatego tak ważne jest dostarczenie projektantowi wszelkich informacji, które mogą być pomocne w przygotowywania projektu.

Wolisz to zrobić samodzielnie?