Na którym etapie jesteś?

1. krok Inspiracja

Przyjdź i zobacz aranżacje

To najlepszy sposób na znalezienie inspiracji

Nawet jeśli wiesz, jak mniej więcej powinna wyglądać Twoja kuchnia, nie masz pewności, że wszystko będzie do siebie pasować, a efekt spełni Twoje oczekiwania. Dlatego warto rzucić okiem na gotowe aranżacje, podpatrzeć niektóre rozwiązania i samodzielnie sprawdzić funkcjonalność zastosowanych elementów.

Przyjdź do sklepu Leroy Merlin i daj się zainspirować!
Zobacz aranżacje przygotowywane
przez architektów wnętrz

Mimo to, że intuicyjnie czujemy, jaka kuchnia spełni nasze oczekiwania, warto zaufać doświadczeniu profesjonalistów. Aranżacje kuchni, które znajdują się w naszych sklepach, zostały przygotowane przez zawodowych architektów wnętrz. Decydując się na jeden z ich projektów, decydujesz się na najbardziej funkcjonalne rozwiązania i doskonałe wykorzystanie przestrzeni.

Poproś doradców o oprowadzenie i poradę

Warto poznać rozwiązania zastosowane w danej aranżacji i dowiedzieć się, dlaczego projektant podjął taką, a nie inną decyzję. Zapytaj doradcę o szczegóły i możliwość zastosowania wybranych elementów w Twoim autorskim projekcie. A jeśli jeden z projektów szczególnie przypadnie Ci do gustu, dowiedz się, czy równie efektownie będzie się prezentował w Twoim wnętrzu.

Zobacz z doradcą gotowe projekty z katalogu

Jeśli wśród gotowych aranżacji nie znajdziesz swojej wymarzonej kuchni, poproś doradcę o zaprezentowanie projektów z katalogu. Gdy zobaczysz interesującą Cię kuchnię, dopytaj o szczegóły i upewnij się, że zastosowane w niej rozwiązania będą możliwe do realizacji w Twoim wnętrzu. Jeśli żaden projekt nie zwróci Twojej uwagi, zasugeruj doradcy kierunek dalszych poszukiwań.

Wybierz styl Twojej idealnej kuchni

W tej fazie projektowania kuchni nie musisz od razu mieć gotowego projektu. Czasem lepszym rozwiązaniem jest wcześniejszy wybór kierunku i stylu. Przyjrzyj się zaprezentowanym w sklepie aranżacjom, obejrzyj projekty z katalogu i powiedz doradcy, które z nich do Ciebie najbardziej przemawiają. Razem stworzycie taki projekt, który uwzględnia Twoje preferencje.

Zawsze możesz zainspirować się online