Na którym etapie jesteś?

1. krok Inspiracja

Zapytaj naszych doradców

Ich fachowa wiedza pomoże Ci w podejmowaniu lepszych decyzji

Nie każdy musi się znać na wszystkim, a profesjonaliści sa od tego, by dzielić się swoją wiedzą. Nasi eksperci chętnie pomogą Ci na każdym etapie projektowania kuchni. Wskażą inspiracje i kierunek stylistyczny, doradzą przy kompletowaniu wyposażenia i zadbają o detale. Przyjdź do sklepu Leroy Merlin i powiedz, w czym możemy Ci pomóc.

Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w stworzeniu idealnej, funkcjonalnej kuchni
Mamy wiedzę z różnych dziedzin

Oferujemy Ci kompleksową pomoc i wsparcie na każdym etapie przygotowywania pomysłu na nową kuchnię. Nasi eksperci mają obszerną wiedzę z każdej dziedziny, która jest przydatna do stworzenia funkcjonalnego i bezpiecznego wnętrza. Przyjdź, zapytaj i przekonaj się o tym na własnej kuchni!

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Projektowanie nowej kuchni to proces, który łączy zagadnienia z wielu działów Leroy Merlin. Wiemy jak połączyć kompetencje i wiedzę specjalistów z różnych obszarów, aby efekt był perfekcyjny. Nasz zespół służy radą, wsparciem i informacją. Skorzystaj, by w przyszłości korzystać z idealnej kuchni!

Opowiedz o swoich pomysłach

Budowa kuchni zaczyna się of fazy konfrontacji pomysłów z możliwościami. Naszym zadaniem jest wskazywanie ewentualnych przeszkód i błędów, które mogą skutkować problemami w trakcie montażu i użytkowania kuchni. Z uwagą wysłuchamy Twoich pomysłów i przedstawimy własne rekomendacje wraz z uzasadnieniem. Możesz nam zaufać!

Szukaj sklepu w okolicy

Najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania najłatwiej wypracować podczas bezpośredniego kontaktu. To idealna okazja do przedstawienia własnych pomysłów, zgłoszenia wątpliwości i prezentacji listy życzeń. Wybierz sklep Leroy Merlin, aby na bieżąco konsultować podejmowane decyzje z naszymi ekspertami.

Zawsze możesz zainspirować się online