Na którym etapie jesteś?

4. krok Montaż

Montaż od Leroy Merlin

Dowiedz się, jak współpracować z naszymi specjalistami

Nasi specjaliści są ekspertami w montażu mebli i sprzętów kuchennych, ale potrzebują odpowiednio przygotowanej przestrzeni roboczej. Warto sprawdzić, co może ułatwić im pracę, ponieważ im szybciej ją skończą, tym szybciej będziesz się cieszyć swoją wymarzoną kuchnią. Zadbaj o idealne warunki do montażu i zdaj się na doświadczenie naszych fachowców.

Zanim rozpocznie się montaż, upewnij się, że wszystko jest gotowe
Ustal dogodny termin

Zaplanuj wizytę montażystów w taki sposób, aby mieć zapas czasu na niezbędne przygotowania i porządki w pomieszczeniu kuchennym. Nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę, ponieważ każda przeszkoda może sprawić, że przestrzeń kuchenna nie będzie gotowa na montaż. Przeanalizuj swój kalendarz i wybierz optymalna datę.

Znajdź sklep
Przygotuj sprzęty AGD

Sprzęty powinny być na miejscu, gotowe do montażu. Nasza ekipa fachowo zainstaluje je w Twojej kuchni, ale jej obowiązki nie obejmują donoszenia sprzętu z innego lokalu, piwnicy lub strychu. Montażyści nie zorganizują też dostawy na ostatnia chwilę – musisz o to zadbać wcześniej i skompletować wyposażenie kuchni zanim rozpocznie się jej budowanie.

Zachowaj instrukcje i opakowania

Czasem zdarza się, że podejmujemy próbę samodzielnego montażu, ale potem rezygnujemy z niego z powodu braku czasu lub braku przekonania co do własnych umiejętności. Jeśli będziesz w takiej sytuacji, zwróć uwagę na kartony i instrukcje – nie wyrzucaj niczego i postaraj się pozamykać wszystkie otworzone opakowania. Upewnij się, że ich zawartość jest taka, jak przed otworzeniem.

Poinformuj nas o zmianach w projekcie

Projekt może się zmienić na dowolnym etapie tworzenie koncepcji, ale często korekty pojawiają się dosłownie w ostatniej chwili. Jeśli zdarzy się tak u Ciebie, pamiętaj o tym, by o zmianach poinformować ekipę montażową. Nasi fachowcy ocenią, czy proponowane poprawki są możliwe do wprowadzenia w życie. A potem to zrobią.

Zawsze możesz wybrać samodzielny montaż