Sprawdź

Stwórz nową kuchnię z Leroy Merlin

Pomiar

Wykonaj go samodzielnie przy pomocy instrukcji dostepnej na naszej stronie.

Projekt

Wejdź na stronę Leroy Merlin Planera 3D i zaprojektuj kuchnię swoich marzeń. Możesz również skorzystać z usług projektowania w Twoim sklepie Leroy Merlin. Nasi projektanci stworzą dla Ciebie nową kuchnię dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zamówienie
i dostawa

Złóż zamówienie online lub w Twoim sklepie na produkty wykorzystane w projekcie. Na Twoje życzenie dostarczymy i wniesiemy Ci kuchnię pod wskazany adres.

1. krok
Inspiracja
2. krok
Pomiar
3. krok
Projekt
 

krok 1

Inspiracja

Inspiruj się aranżacjami w sklepie stacjonarnym i online

 

krok 2

Pomiar

Wykonaj pomiar pomieszczenia samodzielnie.

Wykonaj pomiar

To pierwszy krok na drodze do udanego projektu

Aby przystąpić do poziomu szczegółów, należy zacząć od ogółu. Dokładne zmierzenie pomieszczenia, w którym znajdzie się Twoja nowa kuchnia, jest absolutnie kluczowe i bez tej czynności nie warto przystępować do kolejnych etapów. Wymiary to szkielet, na którym zbudujesz swoją kuchnię, więc zadbaj o to, by zostały pobrane starannie.

Sprawdź instrukcję samodzielnego pomiaru
 

krok 3

Projekt

Projektuj swoją kuchnię marzeń z projektantem Leroy Merlin za 1 grosz**

Umów się z projektantem

Opowiedz projektantom, czego potrzebujesz

Przestrzeń zaprojektowana przez eksperta jest idealnie funkcjonalna i w pełni odpowiada na potrzeby jej użytkowników. Nasi projektanci mają niezbędne doświadczenie i chętnie pomogą Ci podczas tworzenia nowej kuchni. Umów się na spotkanie w sklepie i zobacz jak sprawnie można przekształcać marzenia w rzeczywistość.

Pobierz i wypełnij formularz przed spotkaniem Pobierz regulamin usług projektowania

Projektuj online

Skorzystaj z naszego Leroy Merlin Planera 3D

Jeśli masz już pełną wiedzę na temat projektowania kuchni i znasz zasady, których należy przestrzegać podczas przygotowywania aranżacji, włącz aplikację Leroy Merlin Planer 3D. To wygodne narzędzie, które umożliwia samodzielne zaprojektowanie funkcjonalnej kuchni. Warto sprawdzić jakie ma możliwości i rozpocząć tworzenie pierwszego projektu. Powodzenia!

Projektuj online
 

krok 4

Realizacja

Złóż zamówienie i umów dostawę online lub w Twoim sklepie

Zamów z dostawą do domu

Zapytaj doradcę o ceny, terminy i warunki

Między projektowaniem kuchni a jej montażem, należy zadbać o kilka ważnych rzeczy. Jedną z nich jest sprawna dostawa zakupionych produktów. Zadbaj o to, by ten etap przebiegł bez niespodzianek i komplikacji. Zamów dostawę do domu lub odbierz zamówienie w wybranym sklepie.

Zamów montaż

Zdaj się na doświadczenie specjalistów Leroy Merlin

Samodzielny montaż to wyzwanie i spora inwestycja czasu. Doświadczona ekipa montażystów sprawnie zrealizuje projekt i stworzy Twoją kuchnię marzeń. Przy takim rozwiązaniu oszczędzasz czas i nerwy, bo jednak montowanie kuchni wymaga wprawy. Nasi montażyści są w tym najlepsi.

Sprawdź poradnik samodzielnego montażu
 

Gotowy na spotkanie z nami?