Jak wybrać zlewozmywak?

Opinii 7
Zlewozmywak to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Jak wybrać ten wygodny w użytkowaniu i dopasowany do aranżacji wnętrza? Zobaczcie naszą poradę!
Sprecyzowanie oczekiwań
Sprecyzowanie oczekiwań
Zlewozmywak to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni, powinien być nie tylko wygodny w użytkowaniu , ale także dopasowany do aranżacji wnętrza.
Liczba komór
Liczba komór
Zlewozmywaki podzielić może na : jednokomorowe, półtorakomorowe, dwukomorowe. Mogą posiadać ociekacz czy też komorę pomocniczą.
Z ociekaczem czy bez?
Z ociekaczem czy bez?
Wybór zlewozmywaka należy uzależnić od możliwości jakie daje kuchnia: duża przestrzeń pomieści obszerny dwukomorowy zlewozmywak, dodatkowo z małą komora i ociekaczem.
Do małej kuchni
Do małej kuchni
Do małej kuchni warto wybrać zlewozmywak jednokomorowy np. okrągły, który pozostawi dużo przestrzeni roboczej na blacie.
Kształt zlewozmywaka
Kształt zlewozmywaka
Funkcjonalność i komfort użytkowania zależy też od kształtu zlewozmywaka. Różnorodność kształtów pozwoli wkomponować zlewozmywak nawet w szafkę narożną.
Bateria do zlewozmywaka
Bateria do zlewozmywaka
Na wygląd i wygodę korzystania ze zlewozmywaka będzie miała wpływ bateria zlewozmywakowa. Zwróć uwagę na jej wielkość, kształt i materiał z jakiego jest wykonana. Możesz również zakupić zlewozmywak razem z baterią w komplecie.
Dodano: 25-06-2014
Uaktualniono: 16-07-2019