Menu
Produkty

Grunt bitumiczny Simplast Primer 10 litrów Icopal

Grunt bitumiczny Simplast Primer 10 litrów Icopal
Nazwa produktuGrunt bitumiczny
Średnie zużycie0,25
Zalety produktuPrzyjazny i bezpieczny dla środowiska wodnego, nie wchodzi w reakcje z wodą gruntową i opadową wokół i na obiekcie budowlanym, 2,5 x lepsza przyczepność papy do podłoża, 3x większa wydajność, 7 x szybszy czas schnięcia, odporny na działanie solanki i korozji biologicznej, wszechstronne zastosowanie: beton, stal, drewno.
Rodzaj zastosowaniaGruntowanie podłoża pod izolację pionową, poziomą fundamentów, gruntowanie betonu i starych pokryć bitumicznych pod nowe papy zgrzewalne
Waga (w kg)10
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Asfaltowy roztwór gruntujący modyfikowany kauczukiem SBS do gruntowania betonu pod papy zgrzewalne i bitumiczne masy powłokowe, do izolacji fundamentów oraz pokryć dachowych, zabezpieczania i konserwacji konstrukcji stalowych oraz impregnacji drewna.

Nazwa produktu
Grunt bitumiczny
Średnie zużycie
0,25
Zalety produktu
Przyjazny i bezpieczny dla środowiska wodnego, nie wchodzi w reakcje z wodą gruntową i opadową wokół i na obiekcie budowlanym, 2,5 x lepsza przyczepność papy do podłoża, 3x większa wydajność, 7 x szybszy czas schnięcia, odporny na działanie solanki i korozji biologicznej, wszechstronne zastosowanie: beton, stal, drewno.
Rodzaj zastosowania
Gruntowanie podłoża pod izolację pionową, poziomą fundamentów, gruntowanie betonu i starych pokryć bitumicznych pod nowe papy zgrzewalne
Waga (w kg)
10
308 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.