XIX-wieczny dom na wsi część 1 (wideo)

Opinii 0
XIX-sto wieczny dom z duszą. Artystyczny w równym stopniu co właścicielka. Zobacz, może znajdziesz natchnienie
Dom z epoki
Dom z epoki
Dom zbudowany w dziewiętnastym wieku użytkowany jest przez projektantkę, która pasjonuje się wszystkim, co dotyczy tego okresu. Odnowiony budynek stoi na rozległej działce odsłaniającej wszystkie jego atuty.
Wnętrza domu
Wnętrza domu
Wnętrza budynku zaaranżowano w duchu XIX-wiecznych pomieszczeń. Zgromadzone tu przedmioty odzwierciedlają pasję domowników. Większość wyposażenia to stare stylowe meble.
Ucieczka od cywilizacji
Ucieczka od cywilizacji
Przeprowadzka do XIX-wiecznego domu na wsi jest ucieczką domowników od cywilizacji, hałasu i techniki, wyrazem sprzeciwu wobec współczesnego świata. Tu domownicy wypoczywają i żyją własnym tempem.
Klimat wnętrz
Klimat wnętrz
Związek z przeszłością widać we wszystkich znajdujących się we wnętrzu detalach. Estetyka minionych czasów zdominowała każde wnętrze. Nie brak tu drewnianych mebli o charakterystycznych dla dziewiętnastowiecznego okresu kształtach.
Mieszkanie i pracownia
Mieszkanie i pracownia
Zamieszkująca budynek projektantka zajmuje część dolnego poziomu dziewiętnastowiecznego domu. Stworzyła tam m.in. pracownię, gdzie projektuje stroje z epoki. Pracownia pełni również funkcję czytelni.
Dodano: 15-03-2012