Nowoczesne mieszkanie w starym budownictwie (wideo)

Opinii 0
Jasne mieszkanie w nowoczesnym stylu w starym budynku.
Nowa przestrzeń
Nowa przestrzeń
Podział przestrzeni w starym mieszkaniu nie spełniał dzisiejszych standardów. Jego właścicielka przeprowadziła remont, dzięki któremu mieszkanie jest jasne, przestrzenne, ciepłe.
Otwarte wnętrza
Otwarte wnętrza
Na co dzień kuchnia otwarta jest na sąsiadujący z nią pokój telewizyjny. Odnowione drzwi dwuskrzydłowe pozwalają podzielić te wnętrza, gdy potrzeby przebywających w nich osób są odmienne.
Nowoczesna kuchnia
Nowoczesna kuchnia
Przestrzenna, nowoczesna kuchnia wyposażona została w meble z płyty MDF. Są proste, funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Nowoczesny styl tego pomieszczeni podkreśla m.in. ściana nad blatem oraz oświetlenie.
Kolorowe akcenty
Kolorowe akcenty
W planach właścicielki, wyspa miała służyć do gotowania, ale nie udało się zrealizować tego pomysłu. Obecnie jest miejscem przechowywania podręcznych przedmiotów. Żółty kolor wyspy ociepla kuchnię utrzymaną w szarej tonacji.
Meble z odzysku
Meble z odzysku
Fotele znajdujące się w mieszkaniu zostały znalezione na śmietniku. Były w opłakanym stanie, lecz piękne tkaniny i ręce tapicera przywróciły im dawną świetność. Materiał obiciowy właścicielka mieszkania przywiozła z dalekiej podróży.