Modernistyczne mieszkanie na Saskiej Kępie część 1 (wideo)

Opinii 0
Ciekawe, modernistyczne mieszkanie w starej kamienicy. Duże przestrzenie, kontrastowe kolory i pamiątki z całego świata.
Otwarta przestrzeń
Otwarta przestrzeń
Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy. Jej konstrukcja umożliwiła wyburzenie niepotrzebnych ścian działowych. Dzięki temu powstała jedna wielka przestrzeń, w której salon, jadania i kuchnia przenikają się.
Galeria w przedpokoju
Galeria w przedpokoju
Przedpokój to swoista galeria przedmiotu. Znajduje się w nim m.in. lustro wykonane przez właścicielkę mieszkania, efektowne lampy zakupione w Berlinie oraz wielkoformatowa fotografia autorstwa zaprzyjaźnionego fotografa.
Oryginalne ozdoby
Oryginalne ozdoby
Ozdoby w postaci zwierząt są pozostałością po scenograficznych pracach właścicielki mieszkania. Przełamują ciemne wnętrze pomieszczenia.
Kącik wypoczynkowy
Kącik wypoczynkowy
Zakupiona w komisie efektowna lampa oświetla wybraną przestrzeń salonu. W zależności od potrzeb można ją przestawić w dowolne miejsce. Fotel pochodzi z biura warszawskiej desy.
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne
Na ścianie w salonie znajduje się obraz składający się z 10 elementów, które można dowolnie zestawić. Elementem dekoracyjnym jest czarna lakierowania gitara, na której grają przybyli do mieszkania goście.
Dodano: 15-03-2012