Mieszkanie w jasnych barwach część 1 (wideo)

Opinii 0
Klasyczne mieszkanie z pomysłem i własnym wykonaniem. Wiele ciekawych rozwiązań na wszystkie pokoje. Ciepłe jasne mieszkanie robi bardzo miłe wrażenie
Atuty mieszkania
Atuty mieszkania
Mieszkanie na warszawskim Mokotowie nie należało do cichych. Jednak jego obecna właścicielka dostrzegła w nim wiele atutów. Jest ono jasne. Ma też dobry układ pomieszczeń. Wystarczyło tylko nieco poprawić jego funkcjonalność.
Praktycznie w kuchni
Praktycznie w kuchni
W kuchni zamiast płytek użyto zmywalnej farby. Ścianę pomalowano w przyciągające wzrok, kolorowe pasy. Zamontowane pod szafkami jarzeniówki pozwalają doświetlić wybrane strefy blatu.
Jadalnia
Jadalnia
W kuchni wygospodarowano miejsce na część jadalnianą ze stołem, który stanowi serce tego pomieszczenia. Znajdujące się tu dekoracje nawiązują do aranżacji typowych dla wiejskich chat.
Przestrzeń wielofunkcyjna
Przestrzeń wielofunkcyjna
W pomieszczeniu kuchennym znalazło się też miejsce na domową biblioteczkę. Ze zgromadzonych tu książek właścicielka mieszkania korzysta podczas pracy, którą na co dzień wykonuje przy stole kuchennym.
Strefa relaksu
Strefa relaksu
Obok półek z książkami ustawiono wygodną kanapę. Domownicy odpoczywają tu, sięgając po lekturę. Odpowiednie oświetlenie sprzyjające czytaniu zapewnia znajdujące się obok okno.