Mieszkanie na strychu część 1 (wideo)

Opinii 0
Nie masz pomysły na 100 metrowy strych przy Łazienkach Królewskich? Zobacz ten film i zobacz jak zrobić ciepłe mieszkanie z dużą ilością drewna.
Zalety mieszkania
Zalety mieszkania
100-metrowy strych przy Łazienkach Królewskich to inspirująca przestrzeń. Atutem urządzonego tu mieszkania jest jego 4,5-metrowa wysokość. Zaletą strychu są także liczne przeszklenia, otwierające wnętrza na dwie strony świata.
Drewno w roli głównej
Drewno w roli głównej
Mieszkanie utrzymane jest w ciepłych, przyjaznych barwach. Materiałem przewodnim jest drewno. Wykonane są z niego niemal wszystkie meble, drewno gości też na podłogach.
Skarby domowników
Skarby domowników
Właścicielka mieszkania zgromadziła w nich wszystko co jest bliskie jej sercu. Oprócz drewnianych, starych mebli z duszą znajdują się w nim figury świętych i liczne pamiątki z dzieciństwa.
Kuchnia
Kuchnia
Inspiracją dla zaaranżowania kuchni była zakrystia, którą właścicielka często odwiedzała w dzieciństwie i spiżarni babci. Podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach, znajduje się w niej dużo drewna, wizerunków świętych, złoceń.
Łazienka
Łazienka
Łazienka jest oazą relaksu domowników. Właścicielka mieszkania spędza w niej każdą wolną chwilę. Wśród błękitnych ścian najlepiej jej się odpoczywa.
Dodano: 15-03-2012