Drewniany dom w górach część 2 (wideo)

Opinii 0
Piekny drewniany dom z dużymi oknami i dachem z ziemi. Wydaje się niewyobrażalne? A jednak. Dom z duszą
Drewno w roli głównej
Drewno w roli głównej
Większość mebli zdobiących wnętrza powstała z drewna. Jak przyznaje właściciel domu praca z tym materiałem nie jest łatwa, jednak nawet najprostsze przedmioty, które z niego powstają budzą zachwyt.
Urok materiału
Urok materiału
Dobrze zaimpregnowane drewno nie niszczeje. To inwestycja na wiele lat. Nigdy też się nie zestarzeje – nie podlega bowiem kaprysom mody. Kontrastem dla drewnianych aranżacji jest beton i plastik.
Udana kompozycja
Udana kompozycja
Usłojenie i wybarwienia polskiego orzecha tworzą niezwykle ciekawe kompozycje barw: od czekoladowej po jasną żółć. Dlatego z drewna polskiego orzecha powstają piękne meble, do których łatwo dopasujemy inne elementy wyposażenia.
Drewno w łazience
Drewno w łazience
Drewno polskiego orzecha posłużyło również jako materiał wykończeniowy w łazience. Wykończone są nim nie tylko ściany, ale również podłoga tego pomieszczenia. Odpowiednio zabezpieczone drewno posłuży domownikom przez wiele lat.
Nietypowe dekoracje
Nietypowe dekoracje
Klimat wnętrz domu budują odsłonięte drewniane elementy konstrukcyjne. Oryginalną kompozycję tworzą również widoczne kanały instalacyjne zestawione z elegancją kryształowego żyrandola.