Dom w bieli część 1 (wideo)

Opinii 0
Dom jako wnetrzności człowieka? Oto idea na przestrzeń życiową. Do tego biel i duże płaskie powierzchnie
Dom z biura
Dom z biura
Mieszkanie zakupione przez obecnych właścicieli pełniło wcześniej funkcję biura. Podczas remontu wyburzono większość ścianek dzielących przestrzeń na pomieszczenia biurowe. Przy stworzeniu spójnej koncepcji wnętrz właściciele skorzystali z usług architekta.
Biel w roli głównej
Biel w roli głównej
Architektka zaproponowała projekt, którego ideą jest żywy organizm. Dzięki bliskiej współpracy projektantki z właścicielami, projekt uległ nieznacznym zmianom, nabierając większej funkcjonalności. Kolorem przewodnim całego domu jest biel.
Nietypowe wyposażenie
Nietypowe wyposażenie
W salonie znalazł swoje miejsce kominek otwarty o nietypowym kształcie paleniska. Jak reszta elementów wyposażenia utrzymany jest w białym kolorze. Ogrzewa chłodne powietrze przedostające się do wnętrza przez duże przeszklenia.
Kolorowe dodatki
Kolorowe dodatki
Biel we wnętrzach przełamana jest kolorowymi dodatkami. Kolory wnoszą do pomieszczeń książki i rozmaite przedmioty codziennego użytku oraz te kolekcjonowane przez właścicielkę.
Dwa w jednym
Dwa w jednym
Główna sypialnia połączona jest z otwartą łazienką oraz garderobą. Początkowo właściciele obawiali się wilgoci pochodzącej z łazienki. Okazało się jednak, że jest to znakomity sposób nawilżania powietrza w sypialni.