Sprawdź

 

Szukasz idealnego prysznica, dzięki któremu każda kąpiel będzie wyjątkowym doświadczeniem? Poznaj systemy prysznicowe z baterią termostatyczną GROHE do montażu natynkowego. Wybierz prysznic idealny dla Ciebie i odkryj źródło życiowej energii w swoim domu.

 

 

Kupując produkty zaprezentowane na tej stronie wspierasz akcję Make a splash!, która trwa od 1 maja do 31 sierpnia 2021 roku. W ramach kampanii od każdego sprzedanego prysznica, firma GROHE podaruje 1€ na pomoc dzieciom. Dzięki Twojemu wsparciu, możemy razem poprawić jakość ich życia.

Zestawy prysznicowe z termostatem – wygoda i bezpieczeństwo

Wybierając prysznic do swojej wymarzonej strefy prosznicowej zwróć uwagę na wygląd, wygodę i funkcjonalność.

 

Kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną pozwala utrzymać stałą temperaturę przepływu i zabezpiecze przed przypoadkowymi skokami temperatury, oferując bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort użycia. W komplecie z deszczownicą i wygodną słuchawką ręczną gwarantuje, że codzienny prysznic w kilka minut pomoże obudzić Twoją energię.

 

Zestaw przysznicowy ze słuchawką ręczną to idealne rozwiązanie dla osób ceniących proste rozwiązania, lubiących szybkie prysznice, które dodają energii o każdej porze dnia.

Wygodna strefa prysznicowa – czysta przyjemność

UNICEF nie promuje żadnej firmy, marki, produktu ani usługi.