Sprawdź
Wyznacz trasę
Wpisz swój adres

Lublin Felin


Al. Wincentego Witosa 32
20-315 Lublin
N 51,232453 E 22,612279
Telefony:
81 710 08 00
81 710 08 19
81 744 89 85
81 71 00 826
817 100 826
81 71 00 825
Numery do poszczególnych działów
Telefony
81 710 08 01
81 710 08 02
81 710 08 03
81 710 08 04
81 710 08 05
81 710 08 06
81 710 08 07
81 710 08 08
81 710 08 09
81 710 08 10
81 710 08 11
81 710 08 12
81 710 08 13
Zamów przez telefon
817 100 815
dowiedz się więcej
Napisz do nas
Punkt odbioru zamówień
Odbiór zamówień Lublin Felin
Projektujemy kuchnie i łazienki online. Przyjmujemy też zamówienia na telefon z dostawą do domu lub odbiorem w sklepie.

Aktualności

(4)

Projektanci

(6)

Nasze zobowiązania

Bezterminowo przyjmujemy zwroty towarów
Zobacz regulamin
Gwarantujemy punktualny transport
Gwarantujemy stałość cen w sporządzonym kosztorysie
Gwarantujemy stałość cen zamówionych towarów
Szybko i terminowo rozpatrujemy reklamacje
Wykonujemy zamówienia na konkretne produkty
W ciągu 48 godzin odpowiadamy na zapytania i opinie Klientów
Zezwalamy na robienie w naszych sklepach zdjęć bez ograniczeń
Zwracamy podwójną różnicę w cenie
Zobacz regulamin

Nasi konsultanci

Dział sanitarny - Agnieszka Łaskarzewska
alaskarzewska@leroymerlin.pl
Dział sanitarny - Agnieszka Łaskarzewska
tel. 690 501 863
Dział narzędzia - Dariusz Herbet
dherbet@leroymerlin.pl
Dział narzędzia - Dariusz Herbet
tel. 690 503 015
Dział kuchnie - Bartłomiej Gargol
bgargol@leroymerlin.pl
Dział kuchnie - Bartłomiej Gargol
tel. 690 503 098
Dział metalowy - Sebastian Staszczuk
sstaszczuk@leroymerlin.pl
Dział metalowy - Sebastian Staszczuk
tel. 690 503 225
Dział dekoracje i dywany - Karolina Sztorc
ksztorc@leroymerlin.pl
Dział dekoracje i dywany - Karolina Sztorc
tel. 516 373 171
Dział budowlany - Kamil Steć
kstec@leroymerlin.pl
Dział budowlany - Kamil Steć
tel. 690 502 775
Dział oświetlenie - Łukasz Ignaciuk
lignaciuk@leroymerlin.pl
Dział oświetlenie - Łukasz Ignaciuk
tel. 690 502 038
Dział ogród - Rafał Dłużniewski
rdluzniewski@leroymerlin.pl
Dział ogród - Rafał Dłużniewski
tel. 690 501 822
Dział drzewny - Paweł Banaszek
pbanaszek@leroymerlin.pl
Dział drzewny - Paweł Banaszek
tel. 690 502 246
Dział farby - Jarosław Leszko
jleszko@leroymerlin.pl
Dział farby - Jarosław Leszko
tel. 690 503 084
Dział glazura - Jacek Tuźnik
jtuznik@leroymerlin.pl
Dział glazura - Jacek Tuźnik
tel. 690 501 902
Dział elektryczny - Patrycja Stadnik
pstadnik@leroymerlin.pl
Dział elektryczny - Patrycja Stadnik
tel. 690 502 636
Dział hydrauliczny - Rafał Kurek
rkurek337@leroymerlin.pl
Dział hydrauliczny - Rafał Kurek
tel. 690 501 997