Menu
Produkty

Impregnat do drewna 0.75 l Palisander Drewnochron

Impregnat do drewna 0.75 l Palisander Drewnochron
Impregnat do drewna 0.75 l Palisander Drewnochron
Pojemność (w l)0.75
KolorPalisander
Wydajność z pojemnika (w m²)12
Zalety produktuEXTREME AQUA STOP to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych wosków, odpychających wodę, dzięki którym powierzchnia drewna jest hydrofobowa czyli perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych. Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi oraz zawiera filtry UV chroniące ją przed degradacją.
PrzeznaczenieZewnętrzny
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

Impregnat ochronny ECO & PROTECTION został stworzony z myślą o wysokim zabezpieczeniu i trwałości drewna oraz łatwym jego malowaniu. Zastosowany system komponentów długotrwale (aż do 9lat) chroni powierzchnie drewniane, zapewniając efekt naturalnego drewna z uwzględnieniem troski o bezpieczeństwo

Pojemność (w l)
0.75
Kolor
Palisander
Wydajność z pojemnika (w m²)
12
Zalety produktu
EXTREME AQUA STOP to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych wosków, odpychających wodę, dzięki którym powierzchnia drewna jest hydrofobowa czyli perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych. Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi oraz zawiera filtry UV chroniące ją przed degradacją.
Przeznaczenie
Zewnętrzny
34,99 zł/ szt.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.