Menu
Produkty

Tarcza szlifierska włókno 75 x 20 x 10 mm

Tarcza szlifierska włókno 75 x 20 x 10 mm
Średnica (w mm)75
Średnica otworu tarczy (w mm)10
Grubość (w mm)20
Typ materiału ściernegoWłóknina
Zalety produktuDzięki swojej sprężystości włókno doskonale dopasowuje się do kształtu obrabianej powierzchni. Umożliwia czyszczenie zarówno powierzchni płaskich jak i o bardzo złożonych kształtach bez podcinania krawędzi i zmiany profilu detali. Konstrukcja tarczy minimalizuje zapychanie i przegrzewanie się materiału, ciepło i pył szlifierski dzięki licznym kanalikom odprowadzany jest na zewnątrz z dala od szlifowanej powierzchni.
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

Tarcza z włókniny ściernej o wymiarach 75x20x10mm do szlifierek stołową. Elastyczny materiał ścierny tarczy wykorzystywany głównie do czyszczenia powierzchni z rdzy, zgorzelin, różnego rodzaju farb, szpachli, a także powłok lakierniczych.

Średnica (w mm)
75
Średnica otworu tarczy (w mm)
10
Grubość (w mm)
20
Typ materiału ściernego
Włóknina
Zalety produktu
Dzięki swojej sprężystości włókno doskonale dopasowuje się do kształtu obrabianej powierzchni. Umożliwia czyszczenie zarówno powierzchni płaskich jak i o bardzo złożonych kształtach bez podcinania krawędzi i zmiany profilu detali. Konstrukcja tarczy minimalizuje zapychanie i przegrzewanie się materiału, ciepło i pył szlifierski dzięki licznym kanalikom odprowadzany jest na zewnątrz z dala od szlifowanej powierzchni.
12,99 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.