Menu
Produkty

Kosiarka akumulatorowa Worx 2x20V 2x4Ah 46cm

Kosiarka akumulatorowa Worx 2x20V 2x4Ah 46cm
Kosiarka akumulatorowa Worx 2x20V 2x4Ah 46cm
Kosiarka akumulatorowa Worx 2x20V 2x4Ah 46cm
Rekomendowana powierzchnia (w m²)500
Napięcie (w V)40
Rodzaj napęduNapęd
Szerokość koszenia (w cm)46
Ważna informacjaPamiętaj! Czas pracy akumulatora zmniejsza się wraz z jego wiekiem - Wpływ na czas działania baterii, który podany jest w specyfikacji technicznej, ma również wysokość koszonej trawy - Im wyższy trawnik tym czas pracy baterii może ulec skróceniu - w wyniku większego obciążenia silnika.
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Kosiarka akumulatorowa Worx WG749E posiada w zestawie 2 akumulatory 4,0Ah 20V, które zapewniają moc 40 V i lepszą wydajność silnika bezszczotkowego. Kosiarka posiada napęd samojezdny , który sprawdza się idealnie podaczas parcy w Naszym ogrodzie. ten model kosiarki jest przeznaczony do trawników do 500 m2. Funkcja cięcia przy krawędzi, zapewnia dokładnie koszenie krawędzi trawnika, a tym samym oszczędność czasu na przycinanie. Technologia Intellicut™ zapewnia stałą moc cięcia nawet gęstej trawy. Szybkie przełączanie trybu pracy pomiędzy workiem a mulczowaniem usprawni nam prace ogrodowe. W pełni składane uchwyty ułatwiają przechowywanie. Uchwyt transportowy ułatwia przemieszczanie. Akumulator Powershare jest kompatybilny z innymi narzędziami WORX 20V

Rekomendowana powierzchnia (w m²)
500
Napięcie (w V)
40
Rodzaj napędu
Napęd
Szerokość koszenia (w cm)
46
Ważna informacja
Pamiętaj! Czas pracy akumulatora zmniejsza się wraz z jego wiekiem - Wpływ na czas działania baterii, który podany jest w specyfikacji technicznej, ma również wysokość koszonej trawy - Im wyższy trawnik tym czas pracy baterii może ulec skróceniu - w wyniku większego obciążenia silnika.
Nowość
2499 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Nie zapomnij o

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.