Menu
Produkty

Kosiarka akumulatorowa Sterwins Solo 40V 42cm

Kosiarka akumulatorowa Sterwins Solo 40V 42cm
Kosiarka akumulatorowa Sterwins Solo 40V 42cm
Kosiarka akumulatorowa Sterwins Solo 40V 42cm
Rekomendowana powierzchnia (w m²)600.0
Napięcie (w V)40
Rodzaj napęduPchana
Szerokość koszenia (w cm)42
Ważna informacjaPamiętaj! Czas pracy akumulatora zmniejsza się wraz z jego wiekiem - Wpływ na czas działania baterii, który podany jest w specyfikacji technicznej, ma również wysokość koszonej trawy - Im wyższy trawnik tym czas pracy baterii może ulec skróceniu - w wyniku większego obciążenia silnika.
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Kosiarka akumulatorowa Sterwins jest idealnie sprawdzi się na obszarach o powierzchni do 600m². Silnik automatycznie dostosowuje poziom mocy do rodzaju koszonego trawnika. Szerokość cięcia 42 cm oraz opcja „Cutating edge” zapewniają proste cięcie i równo wyznaczają krawędzie. Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia możesz dostosować kosiarkę do swoich potrzeb. Posiada w 6 pozycji koszenia w zakresie od 2,5 do 7,5 cm. Kierownica o regulowanej wysokości „Easy Bag” ułatwia wyjmowanie kosza o pojemności 50 l na trawę. Posiada wskaźnik napełnienia oraz dodatkowy uchwyt ułatwiający opróżnianie kosza. Jego tekstylna część jest wytrzymała i oszczędza miejsce podczas przechowywania. Kosiarka Sterwins jest lekka - waży 13kg i łatwy do przenoszenia dzięki uchwytom na silniku i koszu na trawę. Przechowywanie kosiarki jest zoptymalizowane: można trzymać ją w pionie lub poziomie. Posiada gwarancję na 3 lata. Baterię i ładowarkę należy zakupić osobno. Będziesz potrzebować akumulatora UP40 (40V, 5Ah) i ładowarki 40V.

Rekomendowana powierzchnia (w m²)
600.0
Napięcie (w V)
40
Rodzaj napędu
Pchana
Szerokość koszenia (w cm)
42
Ważna informacja
Pamiętaj! Czas pracy akumulatora zmniejsza się wraz z jego wiekiem - Wpływ na czas działania baterii, który podany jest w specyfikacji technicznej, ma również wysokość koszonej trawy - Im wyższy trawnik tym czas pracy baterii może ulec skróceniu - w wyniku większego obciążenia silnika.
799 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Nie zapomnij o

Inne z serii

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.