Menu
Produkty

Kosiarka akumulatorowa Ryobi Max Power RY36LM40A-0 36V 40cm

Kosiarka akumulatorowa Ryobi Max Power RY36LM40A-0 36V 40cm
Rekomendowana powierzchnia (w m²)500
Napięcie (w V)36
Rodzaj napęduPrzedni
Szerokość koszenia (w cm)40
Ważna informacjaPamiętaj! Czas pracy akumulatora zmniejsza się wraz z jego wiekiem - Wpływ na czas działania baterii, który podany jest w specyfikacji technicznej, ma również wysokość koszonej trawy - Im wyższy trawnik tym czas pracy baterii może ulec skróceniu - w wyniku większego obciążenia silnika.
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Kosiarka 36V o szerokości koszenia 40 cm bez napędu. Wyposażona w 7-pozycyjną jednopunktowa, możliwość regulacji koszenia w zakresie 25-75 mm. Trzy tryby pracy (Eco, Smart i Power) pozwalają dostosować moc pracy do danego zadania optymalizując moc i czas pracy. Intuicyjny panel użytkownika pokazuje aktualny stan naładowania akumulatora oraz tryb pracy. Teleskopowe uchwyty ułatwiają regulację i dostosowanie wysokości pracy do użytkownika oraz umożliwiają łatwiejsze przechowywanie. Możliwość pionowego ustawienia kosiarki ogranicza miejsce potrzebne do przechowywania. Kosz na trawę o pojemności 50L. Wersja bez akumulatora i ładowarki.

Rekomendowana powierzchnia (w m²)
500
Napięcie (w V)
36
Rodzaj napędu
Przedni
Szerokość koszenia (w cm)
40
Ważna informacja
Pamiętaj! Czas pracy akumulatora zmniejsza się wraz z jego wiekiem - Wpływ na czas działania baterii, który podany jest w specyfikacji technicznej, ma również wysokość koszonej trawy - Im wyższy trawnik tym czas pracy baterii może ulec skróceniu - w wyniku większego obciążenia silnika.
Nowość
1499 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Nie zapomnij o

Inne z serii

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.