Świąteczne dekoracje, które odmienią wnętrze. Poczuj powiew wiosny z naszą nową ofertą!

Opinii 0

kanapa z poduszkami w różnych kolorach i inne dekoracje świąteczne

Święta to wyjątkowy czas. Przygotowania do nich trwają zazwyczaj kilka dni, bo staramy się dopiąć wszystko na ostatni guzik. I właśnie w tym okresie warto odmienić wnętrza w swoim domu. Możemy zrobić to w naprawdę łatwy sposób - wykorzystując dekoracje z oferty Leroy Merlin.

Salon w wiosennym wydaniu

Wiosna kojarzy się ze słońcem, światem budzącym się do życia i intensywnością barw oraz zapachów. Jeżeli brakuje tych elementów we wnętrzu, warto je wprowadzić. A odmienić pokój dzienny jest niezwykle łatwo. Wystarczy dodać pełne uroku kolorowe poduszki, pledy i drobiazgi. Z kolei ustawione na stoliku wazony lub świece pięknie ozdobią wnętrze. Nie może też zabraknąć figurek symbolizujących ten wyjątkowy czas. Zające czy jajka to dodatki, które w każdym miejscu domu będą wyglądały świetnie.

kanapa z kolorowymi poduszkami i figurki wielkanocne

Sprawdź naszą świąteczną ofertę

 

Figurki można ustawić nie tylko na stolikach, ale np. na kominku i półkach, w otoczeniu żywych kwiatów lub gałązek imitujących te prawdziwe. Zamienią pokój w świąteczne i przytulne wnętrze. Wieniec to must have każdej tego typu aranżacji. Można zrobić go samodzielnie, ozdabiając gałązki kwiatami, figurkami jajek i zajączków.

Sprawdź naszą świąteczną ofertę

Jadalnia ze świątecznym akcentem

Jeszcze więcej wiosennych motywów może pojawić się w jadalni. Wszystko dzięki wyjątkowo kwiecistym wzorom na bieżniku, serwetkach i świecach, które znajdują się w ofercie. Dzięki tym dodatkom można stworzyć wyjątkowe wnętrze, w którym wiosna zawita na dobre. Nadruk ten świetnie sprawdzi się w połączeniu ze złotymi sztućcami lub figurkami. 

świątecznie nakryty stół z dekoracjami

 

Dekoracje, które pokochają dzieci

W ofercie można znaleźć o wiele więcej uroczych ozdób. Zajączki, drewniane zawieszki czy spinacze to elementy, które ucieszą nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Z kolei kolorowe farbki, zarówno te perłowe, jak i w saszetkach, pięknie ozdobią pisanki. Podobnie jak sztuczna trawa do koszyczka, która wraz z innymi dekoracjami, zamieni go w niebanalny stroik. Kompozycje z poszczególnych elementów wprowadzą świąteczną atmosferę.

świąteczne dekoracje na stole

 

Koniecznie sprawdź naszą świąteczną ofertę!

Dodano: 02-04-2020
Uaktualniono: 16-03-2021