Menu
Produkty

Uszczelniacz polimerowy MS/112 M 290 ml Icopal

Uszczelniacz polimerowy MS/112 M 290 ml Icopal
Typ produktudo fundamentów, tarasów, dachów
Przygotowanie wspornika/nośnikaPodłoże oczyszczone, suche, lekko wilgotne
Rodzaj zastosowaniaUszczelnianie, wypełnianie szczelin, uzupełnianie ubytków, naprawy podłoż, klejenie
Zalety produktuJednoskładnikowy, gotowy do użycia, doskonała przyczepność do betonu, metali, tworzyw sztucznych, drewna, szkła, odporny na warunki atmosferyczne, przyjazny dla środowiska, bez zapachu, znikoma kurczliwość (poniżej 1%), rozciągliwość powyżej 70%.
Wydajność (w kg/m²)1
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Jednoskładnikowy uszczelniacz na bazie Polimeru MS/112 M 290 marki Icopal do uszczelniania, klejenia oraz wypełniania ubytków i szczelin w pęknięciach pionowych i poziomych elementów dachowych. Trwale elastyczny, odporny na UV Polimerowy Uszczelniacz Icopal MS / 112 M do uszczelnienia styku profilu aluminiowego ze ścianą. Polimerowy Uszczelniacz MS posiada przyczepność do praktycznie wszystkich rodzajów podłoży wykonanych z: bitumów, betonu, metali (w tym aluminium), powłok organicznych, tworzyw sztucznych, drewna, szkła. Utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu oraz temperatury (wyższa temperatura poprawia przyczepność spoiwa do podłoża). Jest odporny na promieniowanie UV. Posiada doskonałą odporność na warunki atmosferyczne, w szczególności w środowisku wilgotnym i gorącym, zachowuje elastyczność w szerokim zakresie temperatur (od -50ºC do +90ºC). Szczególnie nadaje się do uszczelnienia połączeń dachu i ścian przy: attykach, ogniomurach, w Systemie z Aluminiowymi Listwami Dociskowymi Icopal AL. Do Uszczelnienia/klejenia kołnierzy okien dachowych i świetlików, kołnierzy kominowych, wentylacji, dachowych elementów obwodowych (gzymsy, parapety, okapy rynny itp.), szczelin i pęknięć na dachu, dylatacji o odkształceniu szczelin do szerokości ±25%.

Typ produktu
do fundamentów, tarasów, dachów
Przygotowanie wspornika/nośnika
Podłoże oczyszczone, suche, lekko wilgotne
Rodzaj zastosowania
Uszczelnianie, wypełnianie szczelin, uzupełnianie ubytków, naprawy podłoż, klejenie
Zalety produktu
Jednoskładnikowy, gotowy do użycia, doskonała przyczepność do betonu, metali, tworzyw sztucznych, drewna, szkła, odporny na warunki atmosferyczne, przyjazny dla środowiska, bez zapachu, znikoma kurczliwość (poniżej 1%), rozciągliwość powyżej 70%.
Wydajność (w kg/m²)
1
54,97 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.