Menu
Produkty

Uszczelniacz dekarski kauczukowy bezbarwny 310 ml Axton

Uszczelniacz dekarski kauczukowy bezbarwny 310 ml Axton
Typ produktudo dachów
Rodzaj dachuPłaski
Przygotowanie wspornika/nośnikaŁączone powierzchnie powinny być czyste, wolne od kurzu, bez smarów i olejów oraz innych zanieczyszczeń obniżających przyczepność szczeliwa. Na wilgotnych i wysychających powierzchniach utrzymuje się również dobre przyleganie. Usunąć wszystkie luźne cząsteczki osłabiające przyczepność do powierzchni łączonych. Powierzchnie porowate powinny być suche.
Rodzaj zastosowaniaDo łączenia, zabezpieczania i uszczelniania opierzeń i połączeń dachowych oraz do prac naprawczych nieszczelnych dachów i ich elementów.
Zalety produktuWykazuje dobrą przyczepność do większości powierzchni budowlanych; tworzy trwałą, odporną i malowalną spoinę; można stosować na wilgotne powierzchnie
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

Przeznaczony jest do łączenia, zabezpieczania i uszczelniania opierzeń i połączeń dachowych oraz do prac naprawczych nieszczelnych dachów i ich elementów.

Typ produktu
do dachów
Rodzaj dachu
Płaski
Przygotowanie wspornika/nośnika
Łączone powierzchnie powinny być czyste, wolne od kurzu, bez smarów i olejów oraz innych zanieczyszczeń obniżających przyczepność szczeliwa. Na wilgotnych i wysychających powierzchniach utrzymuje się również dobre przyleganie. Usunąć wszystkie luźne cząsteczki osłabiające przyczepność do powierzchni łączonych. Powierzchnie porowate powinny być suche.
Rodzaj zastosowania
Do łączenia, zabezpieczania i uszczelniania opierzeń i połączeń dachowych oraz do prac naprawczych nieszczelnych dachów i ich elementów.
Zalety produktu
Wykazuje dobrą przyczepność do większości powierzchni budowlanych; tworzy trwałą, odporną i malowalną spoinę; można stosować na wilgotne powierzchnie
39,29 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Wybierz inny kolor

BezbarwnyBezbarwny39,29 zł / szt.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.