Menu
Produkty

Uszczelniacz dekarski Czerwony 310 ml Tytan Professional

Uszczelniacz dekarski Czerwony 310 ml Tytan Professional
Uszczelniacz dekarski Czerwony 310 ml Tytan Professional
Uszczelniacz dekarski Czerwony 310 ml Tytan Professional
Typ produktudo dachów
Rodzaj dachuPłaski
Przygotowanie wspornika/nośnikaŁączone powierzchnie powinny być czyste, wolne od kurzu, bez smarów i olejów oraz innych zanieczyszczeń obniżających przyczepność szczeliwa. Na wilgotnych i wysychających powierzchniach utrzymuje się również dobre przyleganie. Usunąć wszystkie luźne cząsteczki osłabiające przyczepność do powierzchni łączonych. Powierzchnie porowate powinny być suche.
Rodzaj zastosowaniaDo łączenia, zabezpieczania i uszczelniania opierzeń i połączeń dachowych oraz do prac naprawczych nieszczelnych dachów i ich elementów.
Zalety produktuZalety: - tworzy trwale elastyczno-plastyczne spoiny;- odporny na zmienne warunki atmosferyczne i efekty starzenia;- nadaje się do wilgotnych podłoży oraz malowania;- doskonała przyczepność do typowych powierzchni budowlanych;- nie zawiera azbestu. Zastosowanie: - uszczelnianie i wypełnianie fug o ruchomości maksymalnie do 12%;- obróbka blacharska dachów oraz uszczelnianie złączy i przeciekających pokryć dachowych wykonanych z papy, blachy, dachówki, płyty falistej i płaskiej;- uszczelnianie dachowych przewodów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i spalinowych;- połączenia i uszczelnianie rynien i rur spustowych;- wypełnianie bruzd i styków przy izolacji przeciwwilgociowych ścian budynków;- uszczelnianie elementów opierzeń blacharskich, kominów, okapów, pasów podrynnowych, wiatrownic i innych połączeń
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

TYTAN PROFESSIONAL Uszczelniacz dekarski kauczukowy to jednoskładnikowa wysoce plastyczna masa kauczukowa, przeznaczona głównie do naprawy nieszczelnych dachów. Wykazuje także ponadprzeciętne właściwości umożliwiające łączenie, zabezpieczanie oraz uszczelnianie opierzeń, pokryć dachowych i innych elementów. Czerwony uszczelniacz dekarski charakteryzuje się tworzeniem bardzo elastycznych i trwałych spoin. Dodatkowo odporny jest na proces starzenia oraz wahania temperatur. Można go stosować przy wilgotnych podłożach, jak również do większości materiałów budowlanych, typu: beton, tynk, blachy, papy czy tworzywa sztuczne. Uszczelniacz Tytan nie zawiera azbestu, a po utwardzeniu nadaję się do malowania. Masa uszczelniająca od polskiej marki Tytan służy przede wszystkim do szeroko pojętych napraw i uszczelnień blachy, dachówek i rynien. Pozwala na sprawną obróbkę blacharską dachów, a także uszczelnianie złączy i przeciekających pokryć dachowych. Ponadto umożliwia uszczelnianie dachowych przewodów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i spalinowych. Uszczelniacz dekarski Tytan wypełnia również bruzdy podczas wykonywania izolacji przeciwwilgociowych ścian budynków. Co więcej, uszczelnia też elementy opierzeń blacharskich, kominów, okapów, pasów podrynnowych, wiatrownic i innych połączeń.

Typ produktu
do dachów
Rodzaj dachu
Płaski
Przygotowanie wspornika/nośnika
Łączone powierzchnie powinny być czyste, wolne od kurzu, bez smarów i olejów oraz innych zanieczyszczeń obniżających przyczepność szczeliwa. Na wilgotnych i wysychających powierzchniach utrzymuje się również dobre przyleganie. Usunąć wszystkie luźne cząsteczki osłabiające przyczepność do powierzchni łączonych. Powierzchnie porowate powinny być suche.
Rodzaj zastosowania
Do łączenia, zabezpieczania i uszczelniania opierzeń i połączeń dachowych oraz do prac naprawczych nieszczelnych dachów i ich elementów.
Zalety produktu
Zalety: - tworzy trwale elastyczno-plastyczne spoiny;- odporny na zmienne warunki atmosferyczne i efekty starzenia;- nadaje się do wilgotnych podłoży oraz malowania;- doskonała przyczepność do typowych powierzchni budowlanych;- nie zawiera azbestu. Zastosowanie: - uszczelnianie i wypełnianie fug o ruchomości maksymalnie do 12%;- obróbka blacharska dachów oraz uszczelnianie złączy i przeciekających pokryć dachowych wykonanych z papy, blachy, dachówki, płyty falistej i płaskiej;- uszczelnianie dachowych przewodów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i spalinowych;- połączenia i uszczelnianie rynien i rur spustowych;- wypełnianie bruzd i styków przy izolacji przeciwwilgociowych ścian budynków;- uszczelnianie elementów opierzeń blacharskich, kominów, okapów, pasów podrynnowych, wiatrownic i innych połączeń
29,70 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Wybierz inny kolor uszczelniacza

CzerwonyCzerwony29,70 zł / szt.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.