Menu
Produkty

Uszczelniacz dekarski bitumiczny czarny 310 ml Tytan Professional

Uszczelniacz dekarski bitumiczny czarny 310 ml Tytan Professional
Uszczelniacz dekarski bitumiczny czarny 310 ml Tytan Professional
Uszczelniacz dekarski bitumiczny czarny 310 ml Tytan Professional
Typ produktudo dachów
Rodzaj dachuPłaski
Przygotowanie wspornika/nośnikaŁączone powierzchnie powinny być czyste, wolne od kurzu, bez smarów i olejów oraz innych zanieczyszczeń obniżających przyczepność szczeliwa. Na wilgotnych i wysychających powierzchniach utrzymuje się również dobre przyleganie. Usunąć wszystkie luźne cząsteczki osłabiające przyczepność do powierzchni łączonych. Powierzchnie porowate powinny być suche.
Rodzaj zastosowaniaDo łączenia, zabezpieczania i uszczelniania opierzeń i połączeń dachowych oraz do prac naprawczych nieszczelnych dachów i ich elementów.
Zalety produktuZalety: - tworzy czarną, trwałą i elastyczną spoinę;- doskonała przyczepność do typowych materiałów budowlanych;- odporny na zmienne warunki atmosferyczne i na promieniowanie UV;- nadaje się do użytku na wilgotnych powierzchniach;- nie zawiera azbestu. Zastosowanie: - obróbka blacharska dachów;- uszczelnianie pęknięć, złączy i przeciekających pokryć dachowych;- naprawy związane z motoryzacją;- uszczelnianie na połączeniach rynien, koszy i rur spustowych;- wypełnienie bruzd i styków w izolacji przeciwwilgociowej ścian budynków;- uszczelnianie przewodów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych przechodzących przez dach
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

TYTAN PROFESSIONAL Uszczelniacz dekarski bitumiczny to jednoskładnikowa elastyczna masa bitumiczna przeznaczona do wszelkich typów prac dekarskich wymagających napraw, uszczelnień i uzupełnienia ubytków. Idealna do naprawy dachów, remontów i uszczelniania zarówno przez początkujących majsterkowiczów, jak i profesjonalnych wykonawców. Uszczelniacz dekarski od polskiej marki TYTAN charakteryzuje się podwyższoną przyczepnością do typowych materiałów budowlanych, takich jak: papy, dachówki, drewno, beton, cegła, szkło, stal i aluminium. Dodatkowy odporny jest na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Ponadto nadaje się do użytku na wilgotnych podłożach. Produkt nie zawiera azbestu. Czarny uszczelniacz Tytan służy do uszczelniania i naprawy rozmaitych pokryć dachowych, a w szczególności z papy i blachy. Ponadto umożliwia obróbkę blacharską dachów i uszczelnienia na połączeniach rynien, koszy i rur spustowych. Co więcej, masa uszczelniająca znajduje swoje zastosowanie także przy naprawach w motoryzacji oraz wypełnianiu styków w izolacjach przeciwwilgociowych ścian budynków.

Typ produktu
do dachów
Rodzaj dachu
Płaski
Przygotowanie wspornika/nośnika
Łączone powierzchnie powinny być czyste, wolne od kurzu, bez smarów i olejów oraz innych zanieczyszczeń obniżających przyczepność szczeliwa. Na wilgotnych i wysychających powierzchniach utrzymuje się również dobre przyleganie. Usunąć wszystkie luźne cząsteczki osłabiające przyczepność do powierzchni łączonych. Powierzchnie porowate powinny być suche.
Rodzaj zastosowania
Do łączenia, zabezpieczania i uszczelniania opierzeń i połączeń dachowych oraz do prac naprawczych nieszczelnych dachów i ich elementów.
Zalety produktu
Zalety: - tworzy czarną, trwałą i elastyczną spoinę;- doskonała przyczepność do typowych materiałów budowlanych;- odporny na zmienne warunki atmosferyczne i na promieniowanie UV;- nadaje się do użytku na wilgotnych powierzchniach;- nie zawiera azbestu. Zastosowanie: - obróbka blacharska dachów;- uszczelnianie pęknięć, złączy i przeciekających pokryć dachowych;- naprawy związane z motoryzacją;- uszczelnianie na połączeniach rynien, koszy i rur spustowych;- wypełnienie bruzd i styków w izolacji przeciwwilgociowej ścian budynków;- uszczelnianie przewodów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych przechodzących przez dach
37,05 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Wybierz inny kolor uszczelniacza

CzarnyCzarny37,05 zł / szt.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.