Menu
Produkty

Klej bitumiczny do papy i gontów 300 ml Ultrament

Klej bitumiczny do papy i gontów 300 ml Ultrament
Typ produktudo dachów
Rodzaj dachuPłaski
Przygotowanie wspornika/nośnikaPodłoże musi być suche, wolne od mrozu, czyste, nośne, równe,wolne od luźnych części i rys oraz wszelkich powłok mogących działać rozdzielająco. Wszystkie podłoża mineralne muszą zostać zagruntowane GRUNTEM BITUMICZNYMULTRAMENT. W przypadku klejenia papy na starych pokryciach papowych należy sprawdzić, czy nie ma luźnych i nie związanych z podłożem fragmentów papy. Nieduże luźne fragmenty i pęcherze można naprawić poprzez rozcięcie na krzyż i wypełnienie ich np. MASĄ NAPRAWCZĄ PROFI ULTRAMENT.
Rodzaj zastosowaniaKlejenie pap bitumicznych i asfaltowych
Zalety produktuWysoka wydajnosć, do klejenia pap na zimno
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

Klej do papy i gontów 300 ml. Masa bitumiczna, wzmocniona włóknami służąca do klejenia dachowych powłok bitumicznych oraz powłok na bazie bitumów (papy, gonty). Dzięki zawartości odpowiednich rozpuszczalników organicznych lekko rozpuszcza podłoże zwiększając przyczepność klejonych elementów. Klej do papy i gontów polecany jest również do wszelkich napraw uszkodzeń w powłokach izolacyjnych powierzchni dachowych tworząc trwałą, elastyczną powłokę odporną na warunki atmosferyczne. W przypadku stosowania produktu na powierzchniach dachowych o spadku powyżej 5% przed użyciem kleju elementy gontów papowych należy zamocować mechanicznie. Podłoże musi być suche, wolne od mrozu, czyste, nośne, równe, wolne od luźnych części i rys oraz wszelkich powłok mogących działać rozdzielająco. Wszystkie podłoża mineralne muszą zostać zagruntowane. W przypadku klejenia papy na starych pokryciach papowych należy sprawdzić, czy nie ma luźnych i nie związanych z podłożem fragmentów papy. Nieduże luźne fragmenty i pęcherze można naprawić poprzez rozcięcie na krzyż i wypełnienie ich np. masą naprawczą.

Typ produktu
do dachów
Rodzaj dachu
Płaski
Przygotowanie wspornika/nośnika
Podłoże musi być suche, wolne od mrozu, czyste, nośne, równe,wolne od luźnych części i rys oraz wszelkich powłok mogących działać rozdzielająco. Wszystkie podłoża mineralne muszą zostać zagruntowane GRUNTEM BITUMICZNYMULTRAMENT. W przypadku klejenia papy na starych pokryciach papowych należy sprawdzić, czy nie ma luźnych i nie związanych z podłożem fragmentów papy. Nieduże luźne fragmenty i pęcherze można naprawić poprzez rozcięcie na krzyż i wypełnienie ich np. MASĄ NAPRAWCZĄ PROFI ULTRAMENT.
Rodzaj zastosowania
Klejenie pap bitumicznych i asfaltowych
Zalety produktu
Wysoka wydajnosć, do klejenia pap na zimno
28,29 zł/ szt.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Nie zapomnij o

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.