Menu
Produkty

Grunt bitumiczny polimerowo-bitumiczny Evomer 18 kg Tytan Professional

Grunt bitumiczny polimerowo-bitumiczny Evomer 18 kg Tytan Professional
Grunt bitumiczny polimerowo-bitumiczny Evomer 18 kg Tytan Professional
Grunt bitumiczny polimerowo-bitumiczny Evomer 18 kg Tytan Professional
Pojemność18kg
Rodzaj zastosowaniaGruntowanie podłoży mineralnych (beton, cement, ceramika, gips), drewna w tym płyt OSB oraz powierzchni bitumicznych i metalowych.
Zalety produktuZalety: - do stosowania na suchych i wilgotnych podłożach;- doskonała przyczepność do wielu powierzchni;- wysokowydajny i szybkoschnący – wysycha w 20 minut;- kompatybilny z materiałami bitumicznymi, mineralnymi i styropianem;- odporny na deszcz w zaledwie 20 minut;- bezpieczny dla środowiska – nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Zastosowanie: - gruntowanie powierzchni bitumicznych, metalowych, drewna, płyt OSB oraz podłoży mineralnych, typu beton, cement, ceramika i gips;- przygotowanie podłoża pod bitumiczne pokrycia dachowe z powłoki dekarskiej, masy bitumicznej oraz papy samoprzylepnej i termozgrzewalnej;- gruntowanie pod masy hydroizolacyjne oraz termozgrzewalne i samoprzylepne papy fundamentowe;- poprawa przyczepności i nośności podłoży niespójnych, takich jak remontowane pokrycia bitumiczne;- zabezpieczenie przeciwwilgociowe elementów betonowych i stalowych infrastruktury drogowej oraz kolejowej
Średnie zużycie0,2kg/m2
KolorCzarny
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

TYTAN PROFESSIONAL Evomer Szybki grunt to szybkoschnący preparat do przygotowania podłoża pod bitumiczne pokrycia dachowe, powłoki dachowe i hydroizolacje fundamentowe. Świetnie sprawdza się podczas budowy domu, generalnego remontu i prac naprawczych. Evomer Szybki grunt zalicza się do chemii budowlanej typu asfaltowo-lateksowej emulsji anionowej PN-B-240002-AL. Produkt polimerowo-bitumiczny charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża oraz kompatybilnością z materiałami bitumicznymi, mineralnymi i styropianem. Dodatkowo grunt ten jest bardzo wydajny, elastyczny i szybkoschnący. Masa bitumiczna od TYTAN jest także bezpieczna dla środowiska, ponieważ nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Można stosować ją zarówno na suchych, jak i wilgotnych podłożach. Szybki grunt Evomer z serii TYTAN PROFESSIONAL posiada bogatą listę zastosowań. Przede wszystkim służy do gruntowania powierzchni bitumicznych, metalowych, drewna, płyt OSB oraz podłoży mineralnych - beton, cement, ceramika i gips. Nadaje się także do przygotowania podłoża pod bitumiczne pokrycia dachowe z powłoki dekarskiej, masy bitumicznej oraz papy samoprzylepnej i termozgrzewalnej. Czarny grunt od TYTAN poprawia również przyczepność podłoży niespójnych oraz zabezpiecza przeciwwilgociowo elementy betonowe i stalowe infrastruktury drogowej oraz kolejowej. Co więcej, pozwala na gruntowanie pod masy hydroizolacyjne oraz termozgrzewalne i samoprzylepne papy fundamentowe.

Pojemność
18kg
Rodzaj zastosowania
Gruntowanie podłoży mineralnych (beton, cement, ceramika, gips), drewna w tym płyt OSB oraz powierzchni bitumicznych i metalowych.
Zalety produktu
Zalety: - do stosowania na suchych i wilgotnych podłożach;- doskonała przyczepność do wielu powierzchni;- wysokowydajny i szybkoschnący – wysycha w 20 minut;- kompatybilny z materiałami bitumicznymi, mineralnymi i styropianem;- odporny na deszcz w zaledwie 20 minut;- bezpieczny dla środowiska – nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Zastosowanie: - gruntowanie powierzchni bitumicznych, metalowych, drewna, płyt OSB oraz podłoży mineralnych, typu beton, cement, ceramika i gips;- przygotowanie podłoża pod bitumiczne pokrycia dachowe z powłoki dekarskiej, masy bitumicznej oraz papy samoprzylepnej i termozgrzewalnej;- gruntowanie pod masy hydroizolacyjne oraz termozgrzewalne i samoprzylepne papy fundamentowe;- poprawa przyczepności i nośności podłoży niespójnych, takich jak remontowane pokrycia bitumiczne;- zabezpieczenie przeciwwilgociowe elementów betonowych i stalowych infrastruktury drogowej oraz kolejowej
Średnie zużycie
0,2kg/m2
Kolor
Czarny
176,94 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Wybierz inne opakowanie

1818176,94 zł / szt.

Nie zapomnij o

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.