Menu
Produkty

Płyn uniwersalny dezynfekcyjny DU75 250 ml Septicol

Płyn uniwersalny dezynfekcyjny DU75 250 ml Septicol
Pojemność250 ml
Porady dotyczące użytkowaniaProdukt należy stosować w postaci nierozcieńczonej. Ze względu na zawartość substancji lotnych i palnych nie zaleca się stosowania na powierzchniach większych niż 2m2 . Za pomocą ściereczki, triggera lub poprzez zanurzenie rozprowadzić równomiernie produkt na uprzednio umytą i suchą powierzchnię. Powierzchnie mające kontakt ż żywnością należy spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Produkt wykazuje właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze w czasie 60s w temperaturze 20˚C, natomiast bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze w czasie 120s w temperaturze 20˚C.
Zalety produktuProdukt uniwersalny przeznaczony do dezynfekcji wszystkich powierzchni, wyposażenia, mebli, przedmiotów odpornych na działanie alkoholu. Zalecany również do powierzchni mających kontakt z żywnością.
KonsystencjaPłyn
Gwarancja (w latach)3
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

Produkt wykazuje działanie wirusobójcze, grzybobójcze i bakteriobójcze. Produkt przeznaczony do stosowania w miejscach prywatnych, publicznych i w przemyśle, poza obszarem medycznym.

Pojemność
250 ml
Porady dotyczące użytkowania
Produkt należy stosować w postaci nierozcieńczonej. Ze względu na zawartość substancji lotnych i palnych nie zaleca się stosowania na powierzchniach większych niż 2m2 . Za pomocą ściereczki, triggera lub poprzez zanurzenie rozprowadzić równomiernie produkt na uprzednio umytą i suchą powierzchnię. Powierzchnie mające kontakt ż żywnością należy spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Produkt wykazuje właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze w czasie 60s w temperaturze 20˚C, natomiast bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze w czasie 120s w temperaturze 20˚C.
Zalety produktu
Produkt uniwersalny przeznaczony do dezynfekcji wszystkich powierzchni, wyposażenia, mebli, przedmiotów odpornych na działanie alkoholu. Zalecany również do powierzchni mających kontakt z żywnością.
Konsystencja
Płyn
Gwarancja (w latach)
3
11,99 zł/ szt.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.