Menu
Produkty

Środek hydrofobowy NANO FLUID ŁAZIENKA COMFORTHOME

Środek hydrofobowy NANO FLUID ŁAZIENKA COMFORTHOME
Pojemność (w kg, litrach itd.)200 ml
ZapachNeutralny
PrzeznaczenieSzyby
Przepłukanie po zastosowaniuNie
Zalety produktuPreparat tworzy niewidzialną powłokę zapobiegającą przywieraniu wody do powierzchni szklanych. Chroni powierzchnię przed zabrudzeniami, nalotami, zaciekami, gromadzeniem się kurzu i brudu. Ułatwia usuwanie nieczystości. Posiada właściwości odpychające wodę. Zapobiega matowieniu powierzchni, utracie koloru. Preparat jest bezpieczny w użytkowaniu i nie zawiera groźnych dla środowiska lotnych związków organicznych (VOC).
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Idealnie sprawdza się w łazience. Nadaje się do wszystkich powierzchni szkliwionych, lakierowanych, chromowanych. Powłoki działają długotrwale, dzięki czemu wystarczy regularne przecieranie zwilżoną ściereczką, aby powierzchnie wyglądały czysto, a pomieszczenie cechował wysoki poziom estetyki.

Pojemność (w kg, litrach itd.)
200 ml
Zapach
Neutralny
Przeznaczenie
Szyby
Przepłukanie po zastosowaniu
Nie
Zalety produktu
Preparat tworzy niewidzialną powłokę zapobiegającą przywieraniu wody do powierzchni szklanych. Chroni powierzchnię przed zabrudzeniami, nalotami, zaciekami, gromadzeniem się kurzu i brudu. Ułatwia usuwanie nieczystości. Posiada właściwości odpychające wodę. Zapobiega matowieniu powierzchni, utracie koloru. Preparat jest bezpieczny w użytkowaniu i nie zawiera groźnych dla środowiska lotnych związków organicznych (VOC).
52,90 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Nie zapomnij o

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.