Menu
Produkty

Parownica SC 3 EASYFIX KARCHER

Parownica SC 3 EASYFIX KARCHER
Typ zasilaniaSieć zasilająca
Moc (w W)1900.0
Zalety produktuwydajność powierzchniowa: 75 m2, czas nagrzewania: 0,5 min, maksymalne ciśnienie pary: 3,5 bar
Akcesoria w kompleciebezpieczna blokada na pistolecie, zawór bezpieczeństwa, regulacja wydatku pary na uchwycie, zintegrowany lejek do napełniania, pozycja parking, wąż parowy z pistoletem 2 m, rury przedłużające (2x 0,5m), dysza podłogowa EasyFix, dysza ręczna, dysza do detali, okrągła szczotka, ściereczka podłogowa z mikrofibry 1 szt., powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną 1 szt., filtr odkamieniający.
Pojemność (w l)0.8
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

parownica SC 3 EasyFix doskonale sprawdzi się na wszystkich wodoodpornych powierzchniach, do mycia podłóg, kafelek, fug, kabin prysznicowych, luster, okien, blatów kuchennych, okapów, czy armatury. Urządzenie charakteryzuje się najszybszym czasem nagrzewania, jest gotowe do pracy już po 30 sekundach. Zastosowany w tym modelu filtr zapewnia automatyczne usuwanie kamienia a zbiornik wody może być uzupełniany na bieżąco w trakcie pracy bez konieczności jej przerywania. Regulacja wydatku pary na pistolecie pozwala odpowiednio dostosować ilości pary w zależności od czyszczonej powierzchni i rodzaju zabrudzeń (2 stopnie parowe). W nowej wersji urządzenia (EasyFix) zastosowano wyposażenie zwiększające wygodę i łatwość obsługi parownicy oraz poprawiające wydajność pracy. Ściereczki i powłoczki frotte zastąpiono mikrofibrą zapewniającą przynajmniej 20% lepszą wydajność czyszczenia. Wymiana ściereczki podłogowej jest teraz możliwa bez schylania i bez kontaktu z brudem.

Typ zasilania
Sieć zasilająca
Moc (w W)
1900.0
Zalety produktu
wydajność powierzchniowa: 75 m2, czas nagrzewania: 0,5 min, maksymalne ciśnienie pary: 3,5 bar
Akcesoria w komplecie
bezpieczna blokada na pistolecie, zawór bezpieczeństwa, regulacja wydatku pary na uchwycie, zintegrowany lejek do napełniania, pozycja parking, wąż parowy z pistoletem 2 m, rury przedłużające (2x 0,5m), dysza podłogowa EasyFix, dysza ręczna, dysza do detali, okrągła szczotka, ściereczka podłogowa z mikrofibry 1 szt., powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną 1 szt., filtr odkamieniający.
Pojemność (w l)
0.8
699 zł/ opak.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.