Menu
Produkty

Odkurzacz parowy KARCHER 2200 W SV 7

Odkurzacz parowy KARCHER 2200 W SV 7
Odkurzacz parowy KARCHER 2200 W SV 7
Moc (w W)2200
Zalety produktuUrządzenie wielofunkcyjne, łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy, zbiera suche zanieczyszczenia, niewielkie ilości wody oraz odkurza parowo dzięki czemu kompleksowe sprzątanie możemy przeprowadzić szybko, zyskując czas i higieniczną czystość.
Akcesoria w komplecieBezpieczna blokada , zawór bezp., regulacja przepływu pary (5-st), regulacja siły pary (4-st), dysza podłogowa i 2 rury o dł. 0,5 m, dysza ręczna z funkcją odsysania (może być połączona z dyszą do okien - wąską i szeroką, szczotką lub powłoczką frotte), dysza do detali - może być łączona z przedłużką i okrągłą szczotką, (4 różne kolory), ssawka do tapicerki (wąska i szeroka), ssawka szczotkowa do mebli, odpieniacz "FoamStop", butelka dozująca wąż z uchwytem.
Długość przewodu (w m)3
Szerokość (w cm)51.5
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody. Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe. Odkurzanie parowe polega na nanoszeniu i odsysaniu pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Umożliwia to skuteczne, ekologiczne (bez stosowania chemii) czyszczenie bez zacieków i wody pozostającej na powierzchni. Dodatkowy zbiornik na wodę umożliwia uzupełnianie wody podczas pracy bez przerw na studzenie bojlera. Odkurzacz parowy może pełnić funkcję odkurzacza na sucho z filtrem wodnym (bez worków) i pozwala też zbierać niewielkie ilości wody (maks. 0.5l). Czyszczenie parą i odsysanie jej w jednym przejściu roboczym umożliwia skuteczne czyszczenie okien, luster, podłóg drewnianych i odświeżanie tapicerki.

Moc (w W)
2200
Zalety produktu
Urządzenie wielofunkcyjne, łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy, zbiera suche zanieczyszczenia, niewielkie ilości wody oraz odkurza parowo dzięki czemu kompleksowe sprzątanie możemy przeprowadzić szybko, zyskując czas i higieniczną czystość.
Akcesoria w komplecie
Bezpieczna blokada , zawór bezp., regulacja przepływu pary (5-st), regulacja siły pary (4-st), dysza podłogowa i 2 rury o dł. 0,5 m, dysza ręczna z funkcją odsysania (może być połączona z dyszą do okien - wąską i szeroką, szczotką lub powłoczką frotte), dysza do detali - może być łączona z przedłużką i okrągłą szczotką, (4 różne kolory), ssawka do tapicerki (wąska i szeroka), ssawka szczotkowa do mebli, odpieniacz "FoamStop", butelka dozująca wąż z uchwytem.
Długość przewodu (w m)
3
Szerokość (w cm)
51.5
3089 zł/ opak.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.