Menu
Produkty

Myjka parowa SC 2 EasyFix KARCHER

Myjka parowa SC 2 EasyFix KARCHER
Myjka parowa SC 2 EasyFix KARCHER
Typ zasilaniaPrzewodowy
Moc (w W)1500
Zalety produktuCzyszczenie parownicą SC 2 EasyFix eliminuje konieczność zakupu detergentów, pozwala więc nie tylko zaoszczędzić pieniądze ale również dbać o zdrowie gdyż środki chemiczne nigdy nie są w pełni bezpieczne, mogą uczulać a ich pozostałości znajdują się po czyszczeniu na różnych powierzchniach w domu.
Akcesoria w kompleciebezpieczna blokada na pistolecie, zawór bezpieczeństwa, regulacja wydatku pary na uchwycie, zintegrowany lejek do napełniania, dysza podłogowa EasyFix, rury przedłużające (2 x 0,5 m), dysza ręczna, dysza do detali, okrągła szczotka, ściereczka podłogowa z mikrofibry 1 szt., powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną 1 szt., pozycja parking, wąż parowy z pistoletem, 2 m
Pojemność (w l)1
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

Parownica SC 2 EasyFix charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Doskonale sprawdzi się na wszystkich wodoodpornych powierzchniach, do mycia podłóg, kafelek, fug, kabin prysznicowych, luster, okien, blatów kuchennych, okapów, czy armatury. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów. Akcesoria do parownicy można przechowywać na urządzeniu. Bezpieczna blokada chroni przed przypadkowym naciśnięciem pistoletu parowego (np. przez dzieci). Wydatek pary może być regulowany w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. System wyposażenia EasyFix zwiększa wygodę i łatwość obsługi parownicy oraz poprawia wydajność pracy - wymiana ściereczek podłogowych odbywa się bez potrzeby schylania i bez kontaktu z zabrudzeniami, wystarczy przytrzymać wystającą metkę ściereczki stopą. Czyszczenie parownicą SC 2 EasyFix odbywa się bez szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody, a więc oszczędnie i ekologicznie.

Typ zasilania
Przewodowy
Moc (w W)
1500
Zalety produktu
Czyszczenie parownicą SC 2 EasyFix eliminuje konieczność zakupu detergentów, pozwala więc nie tylko zaoszczędzić pieniądze ale również dbać o zdrowie gdyż środki chemiczne nigdy nie są w pełni bezpieczne, mogą uczulać a ich pozostałości znajdują się po czyszczeniu na różnych powierzchniach w domu.
Akcesoria w komplecie
bezpieczna blokada na pistolecie, zawór bezpieczeństwa, regulacja wydatku pary na uchwycie, zintegrowany lejek do napełniania, dysza podłogowa EasyFix, rury przedłużające (2 x 0,5 m), dysza ręczna, dysza do detali, okrągła szczotka, ściereczka podłogowa z mikrofibry 1 szt., powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną 1 szt., pozycja parking, wąż parowy z pistoletem, 2 m
Pojemność (w l)
1
Nowość
649 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.