Menu
Produkty

Myjka do okien WV 5 PREMIUM KARCHER

Myjka do okien WV 5 PREMIUM KARCHER
Myjka do okien WV 5 PREMIUM KARCHER
Myjka do okien WV 5 PREMIUM KARCHER
Typ zasilaniaAkumulator
Moc (w W)10.0
Akcesoria w komplecieŚrodek do czyszczenia okien (koncentrat), 1 x 20 ml, spryskiwacz Extra z padem z mikrofibry, ssawka – szeroka, 280 mm, ssawka – wąska 170 mm, litowo-jonowy wymienny akumulator, ładowarka.
Pojemność (w l)0.1
Napięcie (w V)240.0
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

WV 5 Plus N to poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. Doskonale nadaje się również do wszystkich płaskich wodoodpornych powierzchni: blatów, luster, kafelków, kabin prysznicowych i innych. WV 5 Plus N posiada pojemniejszą baterię i trzystopniowy wskaźnik LED pokazujący stopień jej naładowania. Rozładowaną baterię można łatwo wyjąć i zastąpić naładowaną (druga bateria dostępna do dokupienia jako opcjonalne wyposażenie). Mała waga i niski poziom emitowanego hałasu przekładają się na bardziej komfortowe czyszczenie okien. Zbiornik wody brudnej jest łatwy do opróżnienia. Gumowany uchwyt pozwala pewniej trzymać urządzenie podczas czyszczenia okien. Ssawka WV 5 posiada regulowaną odległość czyszczenia. Regulacja jest pomocna szczególnie w przypadku czyszczenia okien wzdłuż krawędzi ramy gdzie znajdują się uszczelki. Aby gumowe listwy myjki nie dotykały uszczelek wystarczy ustawić na urządzeniu odpowiednią odległość czyszczenia od ramy okna.

Typ zasilania
Akumulator
Moc (w W)
10.0
Akcesoria w komplecie
Środek do czyszczenia okien (koncentrat), 1 x 20 ml, spryskiwacz Extra z padem z mikrofibry, ssawka – szeroka, 280 mm, ssawka – wąska 170 mm, litowo-jonowy wymienny akumulator, ładowarka.
Pojemność (w l)
0.1
Napięcie (w V)
240.0
415 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.