Dodaj zdjęcie swojego wnętrza lub otwórz
stworzony wcześniej projekt Kazadecor

Dzięki aplikacji Kazadecor nie będziesz się już dłużej zastanawiać na jaki kolor pomalować pokój, aby wyglądał nowocześnie i modnie. Wybór dodatków dekoracyjnych również nigdy nie był tak łatwy. Korzystając z naszego programu, w prosty sposób zmienisz kolory ścian na zdjęciu swojej kuchni, salonu lub sypialni i stworzysz niepowtarzalne aranżacje wnętrz.

Aplikacja Kazadecor

jest zupełnie darmowa

Nie musisz nic pobierać ani instalować. W przeciwieństwie do drogich, zaawansowanych programów Kazadecor jest dostępny dla każdego.

działa online

Aby przetestować nowe kolory ścian w salonie lub wybrać kolory farb do pokoju, nie musisz jechać do sklepu. Możesz to zrobić w swoim fotelu. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.

umożliwia pracę na własnych zdjęciach

Nie musisz się zastanawiać jak aranżacja z magazynu wnętrzarskiego będzie wyglądać w Twoim mieszkaniu. Po prostu zrób zdjęcie i zobacz projekt Twojego odnowionego wnętrza.

jest łatwa w obsłudze

Korzystanie z Kazadecor jest intuicyjne i nie wymaga znajomości obsługi programów graficznych. Wirtualne malowanie ścian jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Możesz też skorzystać z naszych gotowych aranżacji.

Zobacz rezultaty prac

FORUM

Metamorfoza twojego wnętrza krok po kroku

Zobacz film

Niekiedy wystarczy zmiana koloru ścian, aby odmienić atmosferę pomieszczenia.

Nie jesteś pewien, czy odważna czerwień w salonie jest dla Ciebie? A może nie jesteś przekonany do popularnego, białego koloru sufitu? Jeżeli tak, aplikację Kazadecor stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie!