Menu
Produkty
Produkty
Filtry
Promocje
Dostępność
Cena (zł)

Akcesoria do koszy na śmieci

Akcesoria do koszy na śmieci ułatwiają codzienne użytkowanie i utrzymanie higieny w naszych domach lub biurach. Worki na śmieci dostępne w ofercie Leroy Merlin występują w różnych rozmiarach, aby dopasować je do wielkości pojemników. Dodatkowo zamontowane filtry węglowe neutralizują nieprzyjemne zapachy. Zawierają one aktywny węgiel, których pochłania i neutralizuje zapachy. Akcesoria do koszy na śmieci w prosty sposób ułatwiają codzienne zarządzanie odpadami.

Wszystkie produkty(59)

z3
18,99 zł/ szt.
13,30 zł/ szt.
16,70 zł/ szt.
(1)
3,88 zł/ opak.
4,88 zł / opak.
20% taniej
4,99 zł/ opak.
25,90 zł/ szt.
(1)
18,99 zł/ opak.
(5)
36,90 zł/ szt.
(4)
19,99 zł/ opak.
(4)
21,99 zł/ opak.
(2)
39,99 zł/ opak.
(3)
34,99 zł/ opak.
9,99 zł/ szt.
16,99 zł/ szt.
5,49 zł/ opak.
11,79 zł/ szt.

Dowiedz się więcej

Odpowiednio dobrane akcesoria do koszy na śmieci ułatwiają zarządzanie odpadami oraz skutecznie podnoszą funkcjonalność pojemników. Oprócz tego, dzięki między innymi filtrom węglowym, korzystanie z nich jest znacznie przyjemniejsze. Warto również zaznaczyć, że wśród omawianych akcesoriów dostępne są także różnego rodzaju części zamienne. Chodzi na przykład o klapy stosowane w koszach na śmieci wolnostojących. W przypadku uszkodzenia jakiegokolwiek elementu nie ma zatem konieczności kupowania nowego produktu. Dzięki wymianie zepsutego komponentu pojemnikowi można dać drugie życie i uniknąć niepotrzebnego wydatku.

Jakie akcesoria do koszy na śmieci warto stosować?

Przygotowana przez nas oferta akcesoriów do koszy na śmieci obejmuje różnego rodzaju produkty. W jakie konkretnie artykuły można się u nas zaopatrzyć?

  • Worki na śmieci
  • To podstawowe artykuły, które wkładane są zarówno do wolnostojących, jak i wbudowanych koszy na śmieci. Do pojemników przeznaczonych na sortowanie odpadów, można wybrać worki w odpowiednich kolorach. Dzięki temu segregacja śmieci stanie się wyraźnie prostsza.

  • Filtry węglowe
  • Ich głównym zadaniem jest minimalizowanie przykrego zapachu. Wkłady pozwalają zamaskować woń wydzielaną przez odpady, dzięki czemu nawet rozkładające się śmieci nie powodują unoszenia się nieprzyjemnej woni w pomieszczeniu.

Części zamienne do koszy na śmieci

Śmietniki, podobnie jak wiele innych artykułów domowych, mogą ulec uszkodzeniu. Nie zawsze wiąże się to jednak z koniecznością zakupu nowego produktu. Jeśli usterka nie jest zbyt poważna, można spróbować ją samodzielnie naprawić przy użyciu proponowanych przez nas części zamiennych do koszy na śmieci. W ofercie posiadamy między innymi:

  • pokrywy do koszy na śmieci - zdarza się, że w wyniku zbyt mocnego zatrzaśnięcia pokrywy dojdzie do jej pęknięcia. W przypadku klap, które nie są zaczepione na specjalnym zawiasie, wystarczy dopasować ich rozmiar do pojemnika, aby móc dalej korzystać z kosza. Ponadto pokrywy dostępne są w różnych kolorach, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je także w śmietnikach przystosowanych do segregacji odpadów;
  • obręcze i zaczepy podtrzymujące worek - częsta wymiana worków na śmieci może spowodować pęknięcie lub deformację omawianych artykułów. W takim przypadku obręcze i zaczepy nie są wystarczająco stabilne, aby prawidłowo podtrzymywać worek. Zakup i montaż nowego produktu sprawi jednak, że worki ponownie będą solidnie trzymały się kosza;
  • wkłady do pojemników - wiele koszy na śmieci wyposażonych jest w specjalny wkład, który ułatwia opróżnianie. Tego rodzaju rozwiązania stosowane są zwykle w niewielkich pojemnikach umieszczonych w łazienkach. Jeśli oryginalny wkład uległ uszkodzeniu lub jest on na tyle mocno zabrudzony, że jego wyczyszczenie jest wyjątkowo trudne, warto zastąpić go nowym produktem, który można znaleźć w naszej ofercie akcesoriów do koszy na śmieci.