Menu
Produkty
Produkty
Filtry
Promocje
Dostępność
Cena (zł)

Zarządzanie odpadami

Wszystkie produkty(242)

z13
439 zł/ szt.
469 zł/ szt.
18,99 zł/ szt.
13,30 zł/ szt.
16,70 zł/ szt.
72,90 zł/ szt.
(3)
44,90 zł/ szt.
(2)
33,49 zł/ szt.
(5)
409 zł/ opak.
(1)
3,88 zł/ opak.
4,88 zł / opak.
20% taniej
13,88 zł/ szt.
16,88 zł / szt.
17% taniej
13,88 zł/ szt.
16,88 zł / szt.
17% taniej
125 zł/ szt.
179 zł / szt.
taniej o 54 zł

Dowiedz się więcej

W każdym domu czy firmie, dziennie produkowanych jest wiele śmieci. Żeby skutecznie móc zarządzać odpadami, warto zaopatrzyć się w odpowiednie do tego narzędzia. Artykuły pozwalające na ich magazynowanie dostępne są w naszej ofercie. Proponujemy zarówno niewielkie pojemniki na śmieci, które mogą zostać umieszczone w szafkach, jak i kosze na śmieci wolnostojące. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że Klienci znajdą u nas także niezbędne akcesoria pozwalające na zarządzanie odpadami, w tym między innymi worki o różnej pojemności.

Segregacja odpadów

Oferta, którą przygotowaliśmy, obejmuje również wiele rodzajów specjalnych pojemników ułatwiających segregację odpadów. Wśród nich znajdują się na przykład specjalne śmietniki, które podzielone zostały na kilka segmentów. Każdy z nich przystosowany jest do umieszczania w nim innego rodzaju nieczystości. Pomocne w segregacji są specjalne oznaczenia w kilku barwach. Jakie konkretnie kolory wyróżniamy? W tym przypadku możemy wyszczególnić pojemniki w następujących wariantach:

  • niebieskim — przeznaczone są one do papieru,
  • żółtym — należy wyrzucać do nich plastik i inne tworzywa sztuczne,
  • zielonym — służy do odpadów szklanych,
  • brązowym — wyrzuca się do nich śmieci biodegradowalne,
  • czarnym — przeznaczone na odpady zmieszane,
  • czerwonym — tym kolorem znakuje się pojemniki na śmieci z metalu.

Dokładnie w tych samych barwach oznaczone są również worki na śmieci, które można umieścić w pojemnikach do segregacji odpadów.

Jak wybrać odpowiedni pojemnik na śmieci?

Dobór pojemnika na śmieci powinien być odpowiednio przemyślany. Dzięki temu łatwiej będzie zarządzać odpadami i utrzymać porządek w domu lub mieszkaniu. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze tego rodzaju produktu? Istotne znaczenie ma między innymi:

  • miejsce ustawienia pojemnika — dostępne są zarówno kosze na śmieci wbudowane, które służą do umieszczenia w szafkach lub szufladach, jak i warianty wolnostojące,
  • pojemność — jeśli dysponujesz sporą ilością wolnej przestrzeni, możesz wybrać produkt o większej pojemności, dzięki czemu unikniesz konieczności częstego wynoszenia do kontenera zapełnionych worków,
  • dodatkowe funkcje — to na przykład wspomniany wcześniej podział pojemnika na części ułatwiające segregację odpadów, pokrywę minimalizującą wydzielanie się zapachu czy specjalną stopę do jej bezdotykowego podniesienia.