Menu
Produkty
Produkty
Filtry
Promocje
Dostępność
Cena (zł)

Dzbanki filtrujące i saturatory

Wszystkie produkty(39)

z2
(4)
49,99 zł/ opak.
(5)
13,99 zł/ szt.
89,99 zł/ szt.
(1)
18,99 zł/ szt.
59,99 zł/ szt.

Dowiedz się więcej

Regularne picie wody jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli jednak chcesz uniknąć jej kupowania w plastikowych butelkach, warto zaopatrzyć się w sprzęt do oczyszczania wody z kranu lub jej gazowania. Niezbędne do tego artykuły znajdziesz w naszej ofercie. Dostępne są w niej między innymi dzbanki filtrujące i saturatory. Pierwszy z produktów pozwala na oczyszczenie wody z różnego rodzaju zanieczyszczeń, metali ciężkich oraz chloru, który ma negatywny wpływ między innymi na smak i zapach. Saturatory, poprzez specjalne naboje, umożliwiają z kolei nasycenie wody gazem. Użycie dodatkowych syropów smakowych pozwala również na samodzielne przygotowanie ulubionych napojów. Jeśli zatem szukasz dzbanka filtrującego i saturatora, dzięki którym będziesz mógł zrezygnować z kupowania wody butelkowanej, skorzystaj z naszej oferty.

Filtrowanie wody

Filtrowanie wody z kranu jest możliwe poprzez użycie różnego rodzaju sprzętów. Służą do tego przede wszystkim specjalne dzbanki. Tego rodzaju produkty, poprzez specjalny filtr węglowy, są w stanie w taki sposób oczyścić wodę, aby była ona zdatna do picia. Innymi artykułami pozwalającymi na przygotowanie wody do spożycia są butelki filtrujące, które również dostępne są w naszej ofercie. Zasada ich działania jest dokładnie taka sama jak w przypadku dzbanków. Różnią się one jedynie zastosowaniem, ponieważ przeznaczone są głównie dla osób aktywnych fizycznie lub tych, które zawsze chcą mieć pod ręką butelkę umożliwiającą zaczerpnięcie kilku łyków oczyszczonej kranówki.

Warto zaznaczyć, że filtrowana woda wykorzystywana jest nie tylko do picia. Wiele osób decyduje się na jej wlewanie do czajnika. W ten sposób skutecznie można uniknąć osadzania się kamienia, który negatywnie wpływa między innymi na smak przygotowanej kawy lub herbaty.

Urządzenia do gazowania wody i napojów

Przefiltrowaną wodę kranową można poddać dalszemu przetworzeniu poprzez nasycenie jej gazem. Służą do tego specjalne saturatory, które znajdziesz w naszej ofercie. To nic innego, jak urządzenia do gazowania wody, cechujące się wydajnym działaniem i podobnie jak butelki czy dzbanki, pozwalające całkowicie zrezygnować z kupowania gotowych produktów. Ich dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania specjalnych syropów, umożliwiających przygotowanie napojów smakowych. Przy ich użyciu razem z urządzeniami do gazowania wody, w zaledwie kilka minut przygotujesz swoje ulubione picie do posiłku lub przekąsek.

Zalety dzbanków filtrujących i saturatorów

Dzbanki filtrujące i saturatory cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to z wielu zalet tego rodzaju produktów. Do największych z nich możemy zaliczyć spore oszczędności. Samodzielnie przefiltrowana lub nasycona gazem woda jest wyraźnie tańsza od butelkowanych odpowiedników dostępnych w sklepach. Dużym udogodnieniem jest również fakt, że w przypadku opróżnienia dzbanka potrzeba jedynie kilku chwil, aby ponownie go napełnić i móc pić świeżą oraz zdrową wodę. Warto podkreślić, że posiadanie dzbanka filtrującego i saturatora jest wyjątkowo ekologicznym rozwiązaniem. Dzięki tym sprzętom zredukowana zostaje ilość zużywanego plastiku, wykorzystywanego do produkcji butelek.