Sprawdź

Jak odmienić wnętrze?

Elegancja, przepych i blask to cechy charakterystyczne dla stylu glamour. Nawet niewielkie zmiany we wnętrzu pozwalają uzyskać wielki efekt, zwłaszcza jeśli na metamorfozę nie ma zbyt wiele czasu. Dodatki w ciepłych barwach, przyjemne światło lamp i świec dodają niepowtarzalnego charakteru. Szybką odmianę ułatwi samodzielny montaż stylowych paneli i ułożenie dekoracyjnej tapety z oryginalnym wzorem. Uzupełnieniem aranżacji może być okazały zegar w centralnej części salonu i intensywna zieleń roślin doniczkowych.

Jak odmienić wnętrze?

Szybka, świąteczna metamorfoza salonu to sposób na to, żeby nadać wnętrzu nowy charakter. Wybrane do pomieszczenia nowe kolory mogą je całkowicie odmienić. Jasne odcienie ścian i dodatków rozświetlają wnętrze i optycznie je powiększają. Klasyczny beż, róż i złoto świetnie wpisują się w stylistykę eleganckiego salonu. Powtarzalny motyw dekoracyjny - w tym wnętrzu marmur - dodaje spójności. Salon nabiera przytulności dzięki kominkowi w centralnej części pokoju. Można na nim także postawić dekoracyjne świece lub kwiaty.

Jak odmienić wnętrze?

Czasem jeden zmieniony szczegół wystarczy, aby wnętrze zupełnie odmieniło swój charakter. W tym salonie wyjątkowo atrakcyjnie na tle czarno-białych kanw i plakatów prezentuje się zielona ściana nad kominkiem. I choć wystrój ma raczej surową formę, dobrane tu dodatki ocieplają całość. Tapicerowane panele wykorzystać można do stworzenia siedziska w przedpokoju. Światło lamp i świece tworzą wyjątkowy klimat, tak ważny zwłaszcza w czasie Świąt.