Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Wspieramy rozwój zawodowy pracowników

Leroy Merlin umożliwia pracownikom zdobywanie wiedzy i poszerzanie kompetencji. Dzielenie się wiedzą wynika z obowiązującej w Groupe Adeo (której częścią jest Leroy Merlin) filozofii podziału. Pracownicy Leroy Merlin mogą skorzystać z jednego z trzech dedykowanych programów rozwojowych: Akademii Orląt, Programu Menedżerskiego i Drabiny Rozwoju. Każdy z pracowników uczestniczy w licznych dedykowanych szkoleniach zarówno w tradycyjnej formie, jak i z wykorzystaniem platformy e-learningowej.

Firma dba o stworzenie przyjaznego miejsca pracy. Regularnie wśród pracowników prowadzone jest badanie poziomu satysfakcji z wykonywanej pracy. Istotna jest dla nas różnorodność, dlatego nasi pracownicy są w różnym wieku, sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie osób niepełnosprawnych w naszych sklepach w całej Polsce.

 

   

Leroy Merlin Polska znalazło się w gronie laureatów prestiżowej Listy Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2010 (The Great Place to Work), zajmując III miejsce.

 

Trzykrotnie w latach 2002, 2003 i 2009 otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat potwierdzający to, że nasza polityka personalna, dbanie o rozwój pracowników i budowanie z nimi dobrych relacji wyróżnia nas pozytywnie na tle rynku.

 

W 2006 r. Leroy Merlin odebrała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku.