Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
W sierpniu 2016 roku Leroy Merlin Polska został Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Umowa sponsorska pomiędzy Leroy Merlin Polska a Polskim Związkiem Piłki Nożnej obowiązuje przez dwa lata. Uroczystość podpisania umowy odbyła się w dniu 10 sierpnia 2016 roku w niecodziennym otoczeniu - w sklepie Leroy Merlin Targówek w Warszawie. Świadkami byli licznie zgromadzeni, uradowani pracownicy i klienci Leroy Merlin.
"Z dumą wspieramy Reprezentację Polski w piłce nożnej w drodze do sukcesów. Leroy Merlin i jego pracownicy pragną pozytywnie wpływać na otoczenie w którym funkcjonujemy, nie tylko poprzez nasza działalność biznesową ale także społeczną. Dlatego wspieramy ważne społeczne idee; to czym pasjonują się ludzie odwiedzający nasze sklepy, a do takich należy, niewątpliwie, rywalizacja sportowa. W sporcie podobnie jak w biznesie liczy się profesjonalizm, umiejętności, ciężka praca i emocje. Sponsoring drużyny narodowej buduje dumę wśród naszych pracowników, klientów i dostawców i wszystkich partnerów biznesowych.
Jednoczy nas wszystkich i tworzy poczucie wspólnoty. Nasi pracownicy pierwsi dowiedzieli się o podpisaniu współpracy z PZPN-em. Przyjęli ja z gorącą owacją. Okazało się, że są wśród nas nie tylko kibice, ale też piłkarze. Głęboko wierzymy, że nasza narodowa drużyna dostarczy nam wielu pozytywnych emocji i dotrze na sam szczyt - znajdzie się wśród zwycięskich drużyn na Mundialu 2018" - powiedział Krzysztof Kordulewski, Prezes Zarządu Leroy Merlin Polska po podpisaniu umowy.
"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać kolejnego sponsora dla Reprezentacji Polski. Od dawna obserwujemy duże zainteresowanie drużyną narodową, coraz więcej firm zaczyna dostrzegać możliwości, które daje sponsoring reprezentacji. Udany występ podczas mistrzostw Europy we Francji tylko spotęgował ten trend. Decyzja o inwestycji w sponsorowanie Reprezentacji Polski przez Leroy Merlin to kolejny dowód zaufania do drużyny narodowej, która już za niespełna dwa miesiące rozpocznie eliminacje do mistrzostw świata." - powiedział Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN.